Sīkfails

Sīkfails

Sīkfails ir datu fails, kas tiek saglabāts jūsu datorā un nosūtīts uz jūsu interneta pārlūkprogrammu, apmeklējot tīmekļa vietni. It sevišķi tā mērķis ir apkopot datus saistībā ar jūsu apmeklējumu.

Jūsu datorā sīkfaili tiek pārvaldīti interneta pārlūkprogrammā.

Varat jebkurā laikā nolasīt, dzēst vai atspējot šos sīkfailus, izmantojot savas interneta pārlūkprogrammas konfigurāciju.

Uzņēmuma Renault Trucks izmantotie Google Analytics statistikas sīkfaili

Jūsu apmeklējuma laikā mēs izmantojam arī Google Analytics mērķauditorijas sīkfailus. Šie sīkfaili mums sniedz iespēju sastādīt statistiku un noskaidrot datplūsmas apjomu mūsu tīmekļa vietnē (par apmeklētajām sadaļām un apakšsadaļām). Šie dati mums sniedz iespēju uzlabot mūsu tīmekļa vietnes atbilstību un ergonomiku.

Citi uzņēmuma Renault Trucks izmantotie sīkfaili

Kad piekļūstat mūsu tīmekļa vietnei, parasti jūsu datorā tiek saglabāts viens vai vairāki partneru sīkfaili (tostarp sīkfaili, kurus izveido sociālo tīklu kopīgošanas pogas). Šo sīkfailu mērķis ir identificēt jūsu intereses un apkopot pārlūkprogrammas datus.

Attiecībā uz sīkfailiem, kurus izveido sociālo tīklu kopīgošanas pogas, lūdzu, skatiet šo sociālo tīklu noteikumus un nosacījumus.

Kā izmantot savas izvēles iespējas attiecībā uz sīkfailiem

Ir pieejamas vairākas sīkfailu pārvaldības opcijas. Veiktie iestatījumi, visticamāk, mainīs interneta pārlūkošanas pieredzi un piekļuves noteikumus dažiem pakalpojumiem, kuros sīkfailu lietošana ir nepieciešama.

Katras pārlūkprogrammas konfigurācija attiecībā uz sīkfailu pārvaldību atšķiras. Tā ir aprakstīta pārlūkprogrammas palīdzības izvēlnē, kurā ir norādīts, kā mainīt opcijas attiecībā uz sīkfailiem.