Jaunumi un iespējas

PARTNERATTIECĪBAS AR PASAULES PĀRTIKAS PROGRAMMU

Cīņa ar badu visā pasaulē

No 2015. gada maija līdz 2017. gada beigām Renault Trucks sūtīs savus ekspertus un mobilu apmācību vienību uz vairākām Centrālāfrikas un Rietumāfrikas valstīm, lai Pasaules Pārtikas programmas (World Food Programme, WFP) mehāniķiem palīdzētu apgūt jaunākās kravas automašīnu apkopes metodes.

WFP ir Apvienoto Nāciju Organizācijas aģentūra, kas cīnās ar badu un nogādā pārtiku vistrūcīgākajās un visgrūtāk sasniedzamajās valstīs visā pasaulē. Tās loģistikas sistēmā kravas automašīnas ir ļoti svarīgas. Tajās brīvprātīgie tiek nogādāti iespējami tuvu cilvēkiem, kuri nokļuvuši ārkārtas situācijās, un tajās pārtika tiek transportēta visekstremālākajos apstākļos. Pareiza apkope garantē minimālus darbības pārtraukumus šiem transportlīdzekļiem un optimālu mobilitāti misijas darbiniekiem.

Pēc sekmīgas sadarbības Austrumāfrikā 2012. un 2013. gadā Renault Trucks vēlreiz liek lietā savas zināšanas par kravas automašīnu ražošanu, lai atbalstītu WFP pasākumus un palīdzētu attīstīt Āfrikas kontinentu.

Renault Trucks darbinieki ir brīvprātīgi pieteikušies dalīties zināšanās par HGV apkopi un remontu ar WFP mehāniķiem Centrālāfrikā un Rietumāfrikā. Šie eksperti vadīs 11 apmācību seminārus, kuros kā mobila apmācību vienība galvenokārt tiks izmantots Renault Kerax 6x6 transportlīdzeklis.

Šīs trīs gadus ilgās kampaņas laikā viņi ieradīsies Kongo Demokrātiskajā Republikā, Centrālāfrikas Republikā, Ganā, Sjerraleonē, Libērijā, Čadā un Ugandā. Tiks apmācīti 150 WFP brīvprātīgie mehāniķi, servisa vadītāji, autoparka pārvaldnieki un instruktori.

PASAULES PĀRTIKAS PROGRAMMA SKAITĻOS:

  • Pārtika piegādāta 80 miljoniem cilvēku
  • Piegādāti 3,2 miljoni tonnu pārtikas
  • Pārstāvēta 82 valstīs
  • 650 uzglabāšanas noliktavas
  • 20 kuģi
  • 70 lidmašīnas
  • 5000 kravas automašīnas

 

pam