LIETOTI AUTO

USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS - Lietoti kravas automobiļi, lietoti transportlīdzekļi

IZVĒLIETIES SAVUS KRAVAS AUTOMOBIĻUS NO PLAŠĀKĀ LIETOTU KRAVAS AUTOMOBIĻU KLĀSTA

Renault Trucks kā ražotājs garantē kvalitāti, piedāvājot izturīgus un uzticamus lietotus kravas automobiļus.Mēs esam jums līdzās, piedāvājot pakalpojumus un profesionālu ekspertu tīklu.


KVALITĀTES SOLĪJUMS

Ekspertu pārbaudīti kravas automobiļi.
Katrs lietots kravas automobilis, ko pārdod Renault Trucks, ir rūpīgi pārbaudīts, izmantojot 200 punktu pārbaudes kontrolsarakstu. Šo pārbaudi saskaņā ar ražotāja standarta procesiem veic kvalificēti, profesionāli darbinieki: viņu padziļinātās zināšanas nodrošina jūsu lietotā transportlīdzekļa izturību un veiktspēju ilgtermiņā.

 

Jaunākās tehnoloģijas lietotos transportlīdzekļos.
Katrā Used Trucks by Renault Trucks lietotā transportlīdzeklī ir pašas jaunākās saderīgās tehnoloģijas: tas sniedz maksimālas priekšrocības, lietojot un pārdodot tālāk savu Renault Trucks lietoto kravas automobili.

 

JŪSU TRANSPORTLĪDZEKLIM ĪPAŠI PIELĀGOTI PAKALPOJUMI

Jūsu lietotajam kravas automobilim tiek nodrošināts plašs jūsu vajadzībām piemērotu pakalpojumu klāsts, ko varat izvēlēties iegādes brīdī vai jebkurā laikā pie sava Renault Trucks izplatītāja.
Pakalpojumi Renault Trucks Selection, Finansēšana, Optifuel risinājumi, Optifleet utt. jums tiek piedāvāti, lai jums palīdzētu ietaupīt naudu vai laiku vai vienkārši pievienot jūsu darbam nepieciešamos piederumus.

Atklājiet Renault Trucks personalizētos pakalpojumus

JUMS LĪDZĀS UN PIEEJAMI IKDIENĀ

Jums ir piekļuve plašam kvalitatīvu transportlīdzekļu klāstam, izmantojot USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS zīmola tīklu un mūsu used.renault-trucks.com platformu.

Apmeklējiet www.used-renault-trucks.com, lai atrastu visus Used Trucks by Renault Trucks sertificētos lietotos transportlīdzekļus. Lai kāda būtu jūsu darbības nozare, mēs varam jums piedāvāt plašu vilcēju vai viendaļīgu kravas automobiļu klāstu dažādiem uzdevumiem: pasta piegāde, reģionālais transports, starptautiskie pārvadājumi, ruļļu transports, ceļu pārvadājumi, autocisternas, pašizgāzēji, būvlaukumi, piegāde uzstādīšanas vietā un kontrolētas temperatūras pārvadājumi utt.

 

Izmantojiet priekšrocības, ko jums ikdienā sniedz atbalsts jums līdzās un personalizētais atbalsts no Renault Trucks tīkla.

Jūsu lietotais kravas automobilis tiek atzīts 1500 tehniskās apkopes punktos visā pasaulē, lai jūs vienmēr varētu ātri un efektīvi strādāt. Jums būs pieejami profesionāli speciālisti, kas ir apmācīti darbā ar jauniem produktiem un diagnostikas programmatūru un strādā ar jaunāko aprīkojumu, kas ir pielāgots jūsu transportlīdzekļa tehnoloģijām.

 

MŪSU USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS SOLĪJUMI:

- Jūsu pirkuma pārskatāmība
- Atjaunināšana saskaņā ar ražotāja standartiem
- Tiek lietotas oriģinālās rezerves daļas
- Transportlīdzeklis ir atjaunināts ar jaunākajām tehnoloģijām, kādas ir pieejamas
- Transportlīdzeklis tiek atpazīts visā tīklā
- Palīdzība visu diennakti bez brīvdienām
- Nodošana efektīvai lietošanai no pirmā kilometra

 

used.renault-trucks.com