Liecības


 

31.10.2019

Renault Trucks D - Itālijas - Fratelli Iapichino SRL

Uzņēmums Fratelli Iapichino izmanto Renault Trucks D autovedēju jaunu un lietotu automašīnu pārvadāšanai visā Itālijas teritorijā. Šo izvēli atzinīgi novērtē gan uzņēmuma vadība, gan autovadītāji, pateicoties zemajam degvielas patēriņam, izturībai un komfortam.

 • FRATELLI IAPICHINO SRL

  UZŅĒMUMS DIBIN TS: 2008. gadā.

  GALVENAIS BIROJS: Kolorno, Parma.

  DARBĪBAS NOZARE: Preču pārvadājumi un piegāde.

  DARBĪBAS ZONA: visi Itālijas reģioni.

  DARBINIEKU SKAITS: 14, tostarp 10 autovadītāji.

  NOBRAUKTO KILOMETRU SKAITS: 120 000-130 000 km gadā katram transportlīdzeklim.

Ar ko nodarbojas jūsu uzņēmums?


Enzo Iapichino — Fratelli Iapichino SRL ir ģimenes uzņēmums, kurā tēva uzsākto darbu turpina dēls. Mēs nodarbojamies gandrīz tikai un vienīgi ar automašīnu transportēšanu un sadarbojamies ar visiem zīmoliem. Finanšu krīzes laikā pieauga lietoto auto daudzums, bet jaunas automašīnas palika nedaudz novārtā.
Taču pēdējo divu-trīs gadu laikā jaunu automašīnu pārdošanas un reģistrācijas apjoms pieaug, kas ļauj mūsu uzņēmējdarbībai atkal izvērsties. 2012. gadā mēs sākām paplašināt savu autoparku, iegādājoties pirmo Renault Trucks transportlīdzekli – Renault Premium 460. Kopš iegādes tas ir nobraucis 500 000 km ar piecām regulārajām apkopēm, bez remontiem un ar dažiem litriem eļļas ik pēc 100 000 km... Citiem vārdiem sakot, mūsu Renault Premium uzturēšana mums neizmaksā necik!

Ar kādiem ierobežojumiem saskaraties savā darbībā?


E. I. — Mēs strādājam visā Itālijas teritorijā. Līdz ar to mūsu transportlīdzekļi brauc pa šosejām, lauku ceļiem un šauriem un līkumotiem kalnu ceļiem (tādu Itālijā ir daudz), kā arī cauri lielām pilsētām un ciematiem. Līdz ar to mūsu transportlīdzekļiem ir jābūt spējīgiem pārvietoties visur, jābūt manevrētspējīgiem un uzticamiem. Pēc pirmās pozītīvās pieredzes ar Renault Premium šogad nolēmām iegādāties jaunu Renault Trucks D kravas automašīnu. Līdzīgi kā visiem citiem pārvadātājiem, mūsu izdevumus galvenokārt veido degviela. Tāpēc kopā ar brāli mēs nolēmām salīdzināt visu kravas automašīnu degvielas patēriņu. Mēs atklājām, ka Renault Trucks D ir lieliska vidējā veiktspēja.

Kāds ir jūsu viedoklis par Renault Trucks D pēc tā lietošanas vairākus mēnešus?


E. I. — Pirmie mēneši apstiprina to, ko mēs jau zinājām par Renault Trucks transportlīdzekļiem kopumā un uzņēmuma klientu servisu. Renault Trucks D ir ļoti uzticams. Pārnesumu pārslēgšana ir ļoti klusa un patīkama. Šoferi man pat saka: «Enzo, man liekas, ka es stūrēju autobusu!» Tās izturība un manevrētspēja padara to ideāli piemērotu vidējas un tālas distances pārvadājumiem, kā arī šauriem un līkumotiem ceļiem. Iekraušana un izkraušana ir vienkārša, tā pielāgojas visām situācijām, ar ko mēs varam saskarties, pildot pasūtījumus. Papildus manam personīgajam viedoklim visnoderīgākās atsauksmes par Renault Trucks D īpašībām sniedz mūsu autovadītāji. Ar saviem vadītājiem mēs uzturam abpusējas uzticēšanās attiecības. Mēs vēlamies, lai viņi būtu apmierināti ar saviem transportlīdzekļiem, jo viņi tos lieto ikdienā. Vadītāji kabīnē jūtas komfortabli, un gulta ir ļoti ērta. Vadītāja vieta ir lieliski pielāgota veicamajam darbam. Renault Trucks D brauc kā vieglā automašīna. Tā ir ļoti stabila pagriezienos un nesasveras uz vienu sānu.

Kā jūs aprakstītu savas attiecības ar Renault Trucks izplatītāju?


E. I. — Es esmu ļoti apmierināts ar sadarbību, ko esam izveidojuši pēdējo mēnešu laikā: Renault Trucks ir bijuši ļoti pretimnākoši, laipni un vienmēr gatavi palīdzēt.Šis izplatītājs tiešām rūpējas par klientiem arī pēc transportlīdzekļa iegādes. Pārstāvis ar mums sazinājās uzreiz pēc transportlīdzekļu piegādes, lai izskaidrotu to parametrus un jaunās funkcijas un palīdzētu lietot tos optimālos apstākļos. Visbeidzot, Renault Trucks modeļu veiktspējas pamatā galvenokārt ir to uzticamība un zemās uzturēšanas izmaksas: pēdējo gadu laikā tiem nav bijis nepieciešams veikt nekādus remonta darbus. Mūs arī nebeidz pārsteigt tas, cik papildu kilometrus mēs varam nobraukt ar Renault Trucks D!

VIEDOKLIS

Santo Zambaldo, Renault Trucks D vadītājs.

«Es parasti sāku darbu sešos vai septiņos no rīta atkarībā no piegāžu skaita, izkraušanas un galamērķa. Es dodos pie auto tirgotājiem, piegādāju automašīnas un tad atgriežos šeit pēc nākamās kravas. Ir redzams, ka Renault Trucks D pieder jaunai paaudzei. Viss nepieciešamais man ir pie rokas, un vadības ierīces var aizsniegt, nenoņemot rokas no stūres. Kabīne ir ietilpīga un ar ērtu gultu. Tajā ir ērti pārvietoties, redzamība un stūres pozīcija ir nevainojama. Drošības ziņā milzīgs pluss ir kamera, kas brīdina par bīstamām situācijām uz ceļa. Tā ir ideāli piemērota manam darbam!»