Jaunumi


 

20.01.2015

Volvo Truck Latvia sāk nodrošināt Renault Trucks pārdošanu un pēcpārdošanu Latvijā

Volvo Truck Latvia turpmāk nodrošinās Renault Trucks pārdošanu un pēcpārdošanu Latvijā. No šā gada 1. janvāra visi Volvo Truck Latvia servisa centri Rīgā, Ventspilī, Daugavpilī un Valmierā ir saņēmuši Renault Trucks servisa centra autorizāciju un tādejādi vienīgie ir tiesīgi veikt kravas automašīnu tehniskās apkopes, virsbūvju remontu un citus servisa pakalpojumus, kā arī remontus garantijas ietvaros. Tāpat no 2015. gada 1. janvāra Volvo Truck Latvia nodrošinās Renault Trucks tirdzniecību Latvijā.

Kopš 2001. gada, kad Volvo Group iegādājās Renault Trucks, abu kravas automašīnu zīmolu pārdošanas un pēcpārdošanas funkcijas ir bijušas nodalītās. Līdz ar izmaiņām grupas nostādnēs 2013. gadā Eiropā tika uzsākta abu zīmolu pārdošanas un pēcpārdošanas tīkla integrācija, kas Latvijā šobrīd ir noslēgusies. Šīs integrācijas mērķis ir uzlabot apkalpošanas kvalitāti un sniegt Renault Trucks klientiem pieeju lielākam servisa tīklam Eiropā.

“Šis ir nozīmīgs solis ne tikai mums Volvo Truck Latvia, bet visas grupas mērogā. Darbs pie Renault Trucks pārdošanas un pēcpārdošanas funkciju integrēšanas tika uzsākts jau 2013.gadā un mēs lepojamies, ka esam plānotā laikā un veiksmīgi pabeiguši šo procesu un esam pilnībā gatavi nodrošināt augstas kvalitātes servisu Renault Trucks klientiem. Mūsu lielākā priekšrocība ir mūsu tehniskā personāla kompetence, kas, atbilstoši mūsu kvalitātes standartam, tiek nemitīgi uzturēta un paaugstināta. Neapšaubāmi lielākais Renault Trucks klientu ieguvums ir pieredze, tehnoloģiskās iespējas un resursu pieejamība, ko sniedz Volvo Trucks klientu serviss, kā arī zināšanas un know-how apmaiņa Volvo Group ietvaros” , skaidro Are Knoph, Volvo Truck Latvia rīkotājdirektors.

Uzņemoties Renault Trucks pārdošanas un pēcpārdošanas funkcijas, Volvo Truck Latvia ir veikuši investīcijas servisu piemērošanai darbam ar Renault Trucks, iegādājoties tehnisko aprīkojumu un instrumentus, kā arī apmācot servisa un pārdošanas personālu. Tāpat uzņēmums ir ieguldījis līdzekļus Renault Trucks oriģinālo rezerves daļu noliktavas izveidē un jaunu programmatūru ieviešanā.

Papildu informācijai:
Dagnija Dižbite-Svarinska
Sabiedrisko attiecību konsultante
Tel : 29295837
e-pasts :dagnija.dizbite@mrsgrupa.lv