Jaunumi


30.06.2015

Septiņi Renault TRUCKS T palīdzēs Red Bull komandai

Formula 1 komandai Red Bull Racing ir piegādātas septiņas Renault Trucks kravas automašīnas.

Septiņi Renault Trucks T 520 High palīdz Red Bull komandai piedalīties prestižākajās autosacīkstēs Eiropā. Tie pārvadā Red Bull namu Tree House no vienām Formula 1 Grand Prix sacīkstēm uz citām.

Tas nešķiet nekas neparasts, ka septiņas kravas automašīnas pārvadā septiņus konteinerus visā Eiropā. Ja vien šie septiņi konteineri nav "daļas" no Red Bull nama Tree House — tā ir paplašināta autoservisa josla Formula 1 komandai Infiniti Red Bull Racing. Tas attiecas arī uz Formula 1 pilotiem un viņu automašīnām, kurās viņi Eiropā brauc no vienām nedēļas nogales sacīkstēm uz citām. Nams Tree House ir mobils autoserviss un birojs, kas sniedz atbalstu Red Bull komandai katrā Eiropas sacīkšu nedēļas nogalē. Ja ielūkosieties četros mobilā autoservisa konteineros, redzēsiet ne tikai tādus parastus instrumentus kā virpu un urbja darbgaldu, bet arī 3D printeri vajadzīgo detaļu izdrukāšanai. Sacīkstēs ir svarīgi reaģēt ātri. Līdz ar to nams Tree House ir loģisks Red Bull boksu paplašinājums. Pārējie trīs konteineri tiek izmantoti kā mobils birojs, kurā var strādāt 35 cilvēki.

Viss autoparks sastāv tikai no Renault Trucks kravas automašīnām.

Septiņi jaunie Renault Trucks T 520 High turpina Red Bull un Renault Trucks ilggadīgo kopdarbu. Konfigurācijas ziņā Renault Trucks T 520 High ir aprīkoti ar pašiem jaunākajiem sasniegumiem, jo tiem ir jaunākais un labākais Euro 6 versijas 13 litru dzinējs ar 520 Zs jaudu un kabīne High Sleeper Cab, kuras iekšējais augstums ir 2,05 metri. Ar Optidriver automātisko pārnesumkārbu Red Bull vadītājiem pārnesumu pārslēgšana ir tīrais nieks. Savukārt Optibrake+ un Voith retarders lieliski noder, samazinot braukšanas ātrumu.