Jaunumi


 

20.11.2015

RENAULT TRUCKS T TANKER: KRAVNESĪBA UN DROŠĪBA PIRMAJĀ VIETĀ

Renault Trucks piedāvā specifisku risinājumu klientiem, kas pārvadā bīstamus materiālus, kravas, kas ātri bojājas un ķīmiskus produktus. Renault Trucks T ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu atbilstību visstingrākajām šo nozaru kravnesības un drošības prasībām.

Bīstamu materiālu vai ātri bojājošos kravu pārvadāšanai pastāv īpašas prasības. Tieši šo klientu vajadzībām Renault Trucks ir izstrādājis autocisternu uz Renault Trucks T sērijas (2015. gada Starptautiskā kravas auto) bāzes. Tai ir īpaša konfigurācija ar mazāku svaru un uzlabotām drošības funkcijām, kas aizsargā gan kravu, gan autovadītāju.

Lai pēc iespējas vairāk samazinātu svaru un līdz ar to palielinātu kravnesību, Renault Trucks T Tanker ir alumīnija diski, gaisa un degvielas tvertnes, kā arī vieglākas konstrukcijas sedli. Turklāt ir demontēti dažādi nesvarīgi elementi, piemēram, durvju paplašinājumi. Kopumā Sleeper Cab (guļamkabīnes) versijas kravnesība, salīdzinot ar standarta T sērijas transportlīdzekli, ir palielināta par 270 kg.

Šasijas kreisajā un labajā pusē ir sijas bez šķēršļiem, kas ļauj atbilstīgi konkrētajām vajadzībām uzstādīt specifisku papildu aprīkojumu. Rūpējoties par kravas un autovadītāja drošību, T Tanker standarta aprīkojumā ietilpst jauna riepu spiediena uzraudzības sistēma, kas ļauj autovadītājam vienmēr kontrolēt riepu spiedienu instrumentu panelī un izvairīties no nepietiekama spiediena un riepas plīsuma riska. Sistēma arī ļauj optimizēt degvielas patēriņu un riepu kalpošanas ilgumu. T Tanker standarta aprīkojumā ir uzstādītas riepas, kas nodrošina visīsāko bremzēšanas ceļu. Renault Trucks T Tanker standarta aprīkojumā ietilpst arī aizsardzības komplekts, kas ietver ātruma regulatoru ar adaptīvo kruīza kontroli (AAC) drošas distances ievērošanai, pagrieziena apgaismošanas lukturus, automātisko lukturu ieslēgšanu, ksenona priekšējos lukturus, priekšējo lukturu mazgātājus un riepu spiediena uzraudzības sistēmu.

Visbeidzot, T Tanker ir piešķirta ADR* sertifikāts, kas ļauj pārvadāt visa veida bīstamos materiālus. Transportlīdzeklim ir buferis, kas aizsargā izplūdes sistēmu, akumulatora atslēgšanas funkcija un oranžs lukturis kabīnē.

*Eiropas valstu nolīgums par bīstamo kravu starptautiskajiem pārvadājumiem ar autotransportu.