Jaunumi


 

20.12.2018

RENAULT TRUCKS T P-ROAD: STANDARTA VILCĒJA PĀRVĒRŠANA PAR UNIVERSĀLU TRANSPORTLĪDZEKLI

Renault Trucks paplašina savu lietoto transportlīdzekļu klāstu un piedāvā jaunu modeli no Lietoto kravas automašīnu rūpnīcas, kas ir daļa no Burganbresas (Bourg-en-Bresse) ražotnes. T P-Road ir radīts, pārveidojot Renault Trucks T vilcējus par klientu vajadzībām pielāgotām kravas automašīnām.

Renault Trucks piedāvā pielāgotas, kvalitatīvas, sertificētas lietotas kravas automašīnas ‒ T P-Road, kas atbilst konkrētām klientu prasībām. Šis jaunais modelis (Renault Trucks T X-Road būvlaukuma piegādes kravas automašīna) ir jaunākais papildinājums ražotāja Lietoto kravas automašīnu rūpnīcas pielāgoto lietoto transportlīdzekļu klāstā.

Burganbresas lietoto kravas automašīnu darbnīcā lietotās kravas automašīnas tiek rūpīgi atlasītas, pārbaudītas pēc vairāk nekā 200 kritērijiem, un tikai pēc tam notiek to pārbūve atbilstīgi ražotāja standartiem.

Pirms jebkuras pārbūves Renault Trucks dizaina birojs un kvalitātes inženieri padziļināti izpēta katru konkrēto pārbūves projektu. Rūpnieciskais ražošanas process un kvalitātes kontrole ir pakļauta tikpat stingrām prasībām kā jaunu transportlīdzekļu ražošanā.

Veicot pārbūvi, vispirms tiek demontēta kabīne, piedziņas agregāti un balstiekārta, lai esošo sliežu vietā varētu uzstādīt jaunas ar pasūtījumam atbilstīgu garenbāzi. Tas nodrošina transportlīdzekļa izturību un piemērotību jebkāda veida virsbūvei un lietojumam.

Pirms piegādes Renault Trucks izplatītājiem T P-Road modeļi tiek pakļauti tikpat stingrām kvalitātes pārbaudēm un izmēģinājumiem gaitā kā jauni transportlīdzekļi.

T P-Road pašlaik ir pieejams 4 x 2 šasijas versijā ar trīs dažādu garenbāzu izvēli (5600, 6000 un 6500 mm). Transportlīdzekļus var arī pielāgot autoskolām un mēbeļu pārvadāšanai.

T P-Road ir viena gada vai 120 000 nobraukuma garantija. Šī ražotāja garantija (Selection marķējums) attiecas uz visiem piedziņas agregātiem (dzinēju, pārnesumkārbu un tiltiem) un ir spēkā visos Renault Trucks pārdošanas un servisa punktos Eiropā.