Jaunumi


 

11.03.2015

UZŅĒMUMAM „RENAULT TRUCKS” TAGAD IR SAVA IZSTĀŽU ZĀLE — „RENAULT TRUCKS SQUARE”

„Renault Trucks Square” ir uzņēmuma „Renault Trucks” izstāžu zāle, kura savas durvis vēra 2. martā. Šajā 1200 m² lielajā izstāžu telpa, kurā var izstādīt desmit  vai vairāk transportlīdzekļu, tagad būs laipni gaidīti apmeklētāji, žurnālisti un īpaši izvēlēti pārstāvji, kas apmeklē Lionas biroju, kur šis zīmols radies.

Izstāžu zāle „Renault Trucks Square” ir pilnībā veltīta zīmolam un izveidota tā, lai klientiem, žurnālistiem un valsts iestāžu pārstāvjiem saistošā veidā ļautu uzzināt informāciju par jauno transportlīdzekļu klāstu un ar tiem saistītajiem pakalpojumiem. Šī zāle pēc pieprasījuma ir pieejama arī dažādām izplatītāju tīkla vai uzņēmuma darbinieku komandām. Izstāžu telpa „Renault Trucks Squarebūs nepārspējams mūsu zīmola, kravas automobiļu un pakalpojumu reklāmas rīks,” paskaidro uzņēmuma „Renault Trucks” komunikācijas direktore Katrīna Baha (Catherine Bach). Tā ir vieta, kas lieliski parāda mūsu uzņēmuma būtību un vērtības un ļauj mums uzņemt apmeklētājus draudzīgā vidē, kur viņi var iepazīties ar „Renault Trucks” pasauli zālē izstādīto kravas automobiļu ielenkumā.”

„Renault Trucks Square” atrodas zīmola sākotnējā darbības vietā Senprī (Ronas apgabalā). Izstāžu telpas platība ir 1200 m², un tajā var uzņemt vairāk nekā 100 cilvēku. Ienākot milzīgajā zālē, apmeklētāji tūlīt nokļūst „Renault Trucks” pasaulē, kur atrodamas norādes par zīmola piesātināto 120 gadus ilgo vēsturi. Apskatei pieejami vairāki pēc mēroga darināti modeļi — no agrīnajiem „Berliet” kravas automobiļiem līdz futūristiskajam „Optifuel Lab 2”, uzņēmuma „Renault Trucks” eksperimentālajam transportlīdzeklim, kuru veidojot izmantotas daudzas novatoriskas tehnoloģijas, lai samazinātu degvielas patēriņu.

Izstāžu zāle sastāv no divām elastīgi pielāgojamām izstāžu zonām — tajās ir pieejama konferenču telpa, kas aprīkota ar modernām audio un video tehnoloģijām 100 personām paredzētā auditorijā, kā arī ir izveidota izstāžu telpa, kurā ir izstādīti transportlīdzekļi no pašreizējā „Renault Trucks” piedāvājuma un ir pieejams interaktīvs terminālis, kurā apskatāmi ar tiem saistītie pakalpojumi, kā arī divi „Euro 6” prasībām atbilstoši dzinēji.

Apskatīt vairāk