Jaunumi


06.02.2019

RENAULT TRUCKS PAILDZINA SADARBĪBU AR PASAULES PĀRTIKAS PROGRAMMU

Pēdējo piecu gadu laikā Renault Trucks darbinieki kā brīvprātīgie ir devušies uz jaunattīstības valstīm, lai dalītos pieredzē ar vietējām Pasaules Pārtikas programmas komandām. Piecpadsmit mācību sesijās, kas notika 12 valstīs, tika apmācīti 200 cilvēki. Ņemot vērā šo pozitīvo rezultātu, ražotājs ir paildzinājis sadarbību par vēl trīs gadiem.

Renault Trucks ir noslēdzis sadarbības līgumu ar Pasaules Pārtikas programmu (PPP) – pasaulē vadošo humānās palīdzības organizāciju, kas palīdz sagādāt pārtiku ārkārtas situācijās un strādā ar iedzīvotāju kopienām, lai garantētu pilnvērtīgu uzturu un veicinātu ilgtspējību.

Kopš 2012. gada ražotājs ir izveidojis mobilo mācību centru un nosūtījis brīvprātīgos uz vairākiem PPP birojiem Āfrikā, lai dalītos prasmēs un apmācītu vietējos kolektīvus. Rezultātā 12 Āfrikas valstīs notika 15 mācību sesijas, kurās piedalījās divi simti mehāniķu, remontdarbnīcu vadītāju un autoparku vadītāju.

Pasaules Pārtikas programmas globālā autoparka vadītājs Žans-Fransuā Milo (Jean-François Milhaud) novērtē šos piecus sadarbības gadus pozitīvi. „PPP ir ļoti svarīga sadarbība ar Renault Trucks, un mēs to augstu vērtējam. Viņu atbalsts darbinieku apmācībā un kvalifikācijas celšanā ir bijis nenovērtējams un radījis dažādus ieguvumus, ieskaitot paaugstinātu personāla motivāciju, izmaksu ietaupījumu un darbības efektivitātes uzlabošanu.”

Ņemot vērā šo pozitīvo novērtējumu, Renault Trucks ir paildzinājis sadarbību vēl par trīs gadiem.

Tieši tāpēc ražotājs ir nolēmis nodot Pasaules Pārtikas programmas rīcībā otro mobilo mācību centru – Renault Trucks K 6x6 kravas automašīnu, kas kalpos PPP darba grupu vajadzībām Rietumāfrikā. Otrs mobilais mācību centrs atradīsies un tiks lietots Austrumāfrikā. Šī jaunā kārtība atvieglos mācību sesiju organizēšanu.

Renault Trucks plāno arī piedāvāt jaunu mācību sesiju tieši autovadītājiem, kuriem bieži nākas braukt pa sarežģītu reljefu. Tās ietvaros viņi apgūs padziļinātas zināšanas par savu transportlīdzekli un tā funkcijām, kas ļaus vieglāk atrisināt sarežģītas situācijas. Mācību vadītāji arī palīdzēs autovadītājiem apgūt racionālas braukšanas meistarību. Turpināsies mācību sesijas mehāniķiem, remontdarbnīcu vadītājiem un autoparku vadītājiem.

Papildus visam minētajam Renault Trucks brīvprātīgie dosies arī vienu mēnesi ilgā misijā, palīdzot PPP personālam uz vietas dažādos ar efektīvu autoparka pārvaldību saistītos jautājumos. 

Nākamās mācības

  • 2019. gada janvāris: Autovadītāju mācības Etiopijā
  • 2019. gada aprīlis: Mehāniķu mācības Ugandā
  • 2019. gada jūnijs: Autovadītāju mācības Kongo Demokrātiskajā Republikā
  • 2019. gada novembris: Autoparku vadītāju mācības Lionā


Šī sadarbība ir daļa no Renault Trucks īstenotajiem korporatīvās sociālās atbildības pasākumiem. Pilnībā apzinoties savu atbildību, Renault Trucks mērķis ir godprātīgi izstrādāt, ražot un piedāvāt tirgū produktus, kas atbilst klientu prasībām, samazina uzņēmējdarbības ietekmi uz apkārtējo vidi, kā arī pildīt savus pienākumus kā darba devējam un sociāli atbildīgam uzņēmumam attiecīgajās valstīs.