Jaunumi


16.03.2015

RENAULT TRUCKS BŪVNIECĪBAS MODEĻU RINDAS PAPILDINĀJUMI INTERMAT IZSTĀDĒ

Iepazīstināšana ar jaunām funkcijām izstādē Intermat no 2015. gada 20. līdz 25. aprīlim

Renault Trucks izrādīs savas būvniecības modeļu rindas jaunākos papildinājumus Intermat tirdzniecības izstādē, kas notiks Paris-Nord Villepinte izstāžu zālē no 2015. gada 20. līdz 25. aprīlim. Sevišķi Renault Trucks stendā tiks izcelts Renault Trucks C XLOAD betona maisītājs, C 8x4 Tridem un K Xtrem.

Renault Trucks izrādīs plašu klāstu tā C un K būvniecības modeļu rindas automašīnu Starptautiskajā būvniecības mašīnu, materiālu un iekārtu izstādē jeb Intermat no 2015. gada 20. līdz 25. aprīlim izstāžu zālē Paris-Nord Villepinte. Uzņēmumam Renault Trucks tā būs iespēja iepazīstināt ar tā C un K transportlīdzekļu jaunajām konfigurācijām un tehniskās apkopes piedāvājumiem. Dažādās pieejamās versijas un abu modeļu rindu modulārie varianti Renault Trucks sniedz iespēju piedāvāt būvniecības uzņēmumiem vispusīgus transporta risinājumus, lai samazinātu ekspluatācijas izmaksas neatkarīgi no specializācijas jomas.

Savā stendā Renault Trucks izstādīs modeli C 8x4 XLOAD (ar betona maisītāju). Ir ieguldītas plašas pūles, lai samazinātu C XLOAD modeļa pašmasu un līdz ar to celtnieki varētu katrā braucienā iekraut vairāk betona un tādējādi paaugstināt darba produktivitāti un efektivitāti.

Renault Trucks izstādīs arī C 8x4*4 Tridem. Tā 4. stūrējošā ass samazina apgriešanās rādiusu līdz 90 cm, būtiski uzlabojot transportlīdzekļa manevrētspēju. Tas ir paredzēts arī virsbūvēm ar smagu kravu transportlīdzekļa aizmugurē, piemēram, platformas celtņiem, atvienojamiem pašizgāzējiem, celtņa izlicei vai rūpnieciskai vakuuma iekārtai.

Klienti varēs apskatīt arī K 8x4 Xtrem, kas ir paredzēts darbam karjerā un izceļas ar pastiprinātu šasiju un jaunu Optidriver Xtrem pārnesumkārbu, kurai ir izturīgāka mehānika speciāli šādam lietošanas veidam. K Xtrem ir aprīkots ar 24 collu riepām, kas ir apstiprinātas lietošanai uz ceļu seguma. Renault Trucks bija pirmais ražotājs Eiropā, kas ieviesa šādas riepas. Tās vēl vairāk uzlabo K sērijas kravnesību un šķēršļu pārvarēšanas spēju, pateicoties lielākam klīrensam un lielākam pietuvošanās un attālināšanās leņķim.

Vēl būs apskatāms arī Renault Trucks C 6x4 OptiTrack. OptiTrack piedāvā transportlīdzekļiem īslaicīgu papildu vilkšanas jaudu, pateicoties 2 hidrauliskajiem motoriem, kas uzstādīti priekšējo riteņu rumbām. Šī sistēma nodrošina īslaicīgu pilnpiedziņu pēc pieprasījuma, novēršot "parastās" pilnpiedziņas trūkumus, it sevišķi degvielas patēriņa, iekraušanas augstuma, tehniskās apkopes izmaksu un papildu svara ziņā.

Intermat būs apskatāms arī C cab 2,3 m 6x4 — transportlīdzeklis, kas ir speciāli paredzēts biežām būvniecības materiālu piegādēm pilsētā un piepilsētā. Šī transportlīdzekļa standartaprīkojumā ir OptiDriver automatizētā manuālā pārnesumkārba. Kabīnes augstums un samazinātais platums vadītājiem nodrošina papildu manevrētspēju un iespēju ērtāk iekāpt kabīnē un no tās izkāpt, ja tas jādara bieži.

Pēc visas jaunās modeļu rindas ieviešanas Eiropā 2013. un 2014. gadā uzņēmums Renault Trucks sāk piedāvāt savus jaunos transportlīdzekļus arī Tuvajos Austrumos un Āfrikā, tādējādi stiprinot savas tirgus pozīcijas visā pasaulē. Tādēļ Intermat izstādē Renault Trucks izrādīs arī K 6x4 vilcēju.

Ar šiem transportlīdzekļiem Renault Trucks iepazīstinās Intermat izstādē no 2015. gada 20. līdz 25. aprīlim (6. zāle, C eja, 083. stends).

Būvniecības modeļu rindas C un K transportlīdzekļus klienti varēs atrast arī mūsu virsbūvju izstrādes partneru stendos.