Jaunumi


02.03.2015

NORBERT DENTRESSANGLE IEGĀDĀJAS 530 AUTOMAŠĪNAS

VĒSTURISKAS PARTNERATTIECĪBAS

Renault Trucks nesen pasniedza uzņēmumam Norbert Dentressangle pirmo 100 no kopskaitā 530  "garantēti Francijā ražoto" automašīnu atslēgas. Transportlīdzekļi tika pārbaudīti faktiskajos ekspluatācijas apstākļos, un uz šo Eiropas transporta un loģistikas līderi pozitīvu iespaidu atstāja transportlīdzekļu tehniskās raksturīpašības, fakts, ka tās ir ražotas Francijā, un DTI Euro 6 dzinēju niecīgā ietekme uz vidi. Visi piegādātie transportlīdzekļi ir Renault Trucks D un Renault Trucks T, kas ir atzīts par 2015. gada kravas automašīnu visā pasaulē (International Truck of the Year).

Eiropā vadošais transporta un loģistikas pakalpojumu sniedzējs Norbert Dentressangle, kura īpašumā ir lielākais autoparks Eiropā, ir vēlreiz izrādījis savu uzticību uzņēmumam Renault Trucks un pasūtījis 530 jaunās modeļu rindas transportlīdzekļus vairākiem saviem meitasuzņēmumiem Eiropā. Šie  transportlīdzekļi galvenokārt tiks izmantoti reģionāliem, iekšzemes un starptautiskiem pārvadājumiem. Šajā pasūtījumā ir iekļauti arī aptuveni 100 modeļu rindas D transportlīdzekļi piegādes pārvadājumiem.

Transportlīdzekļi vairākus mēnešus tika pārbaudīti faktiskajos ekspluatācijas apstākļos, un uzņēmumam Norbert Dentressangle ļoti svarīgs bija fakts, ka šie transportlīdzekļi ir vienīgie, kuriem ir piešķirts sertifikāts "garantēti ražots Francijā". Atslēgu pasniegšanas ceremonijā, kas notika  Renault Trucks galvenajā mītnē Senpristā (Saint-Priest, 69), Norbert Dentressangle izpilddirektors Hervē Monžotins (Hervé Montjotin) paskaidroja šo izvēli: "Jaunās Renault Trucks Euro 6 modeļu rindas kravas automašīnu piegāde man ir iespēja visiem atgādināt, ka Norbert Dentressangle turpina ieguldīt transporta nozarē, kurā mums ir ilggadīga pieredze. Kravas automašīnas izvēle mums ir ļoti svarīga, jo tā mums palīdz sniegt kvalitatīvus pakalpojumus klientiem, panākt komfortu un drošību vadītājiem un arī rūpēties par vides aizsardzību ar ekonomiskiem un tīriem dzinējiem. Turklāt esam lepni, ka varam visā Eiropā popularizēt produktu, kas ir "garantēti ražots Francijā", mūsu pašu reģionā."

Renault Trucks prezidents Bruno Blins (Bruno Blin) uzsvēra: "Esmu gandarīts ka Norbert Dentressangle, Francijas uzņēmums ar starptautisku vērienu, novērtē par 2015. gada kravas automašīnu atzītās Renault Trucks T kvalitāti un vienlaikus atbalsta Francijas rūpniecību. Mūsu kravas automašīnas tik tiešām tiek ražotas tikai Francijā: Blēnvillsīrornas, Burganbresas un Lionas rūpnīcās."