Jaunumi


 

19.09.2016

IAA 2016: ROBUSTUMS UN PIEDZĪVOJUMI RENAULT TRUCKS STENDĀ

No 22. līdz 29. septembrim notiekošajā IAA izstādē Hannoverē būs apskatāms pilns Renault Trucks transportlīdzekļu klāsts. Šogad galvenā tēma ir zīmola robustums, ko demonstrēs modeļi, sākot no Renault Trucks T Maxispace High Edition, līdz jau leģendārajai K sērijai. Renault Trucks stendā apmeklētāji varēs apskatīt arī MKR kravas automašīnu, kas tikko atgriezusies no Dakāras un Zīda ceļa rallija, kā arī īpašas animācijas.

Sešdesmit sestā IAA izstāde norisināsies Hannoverē no 22. līdz 29. septembrim. Renault Trucks stends ar numuru A21 atradīsies hallē Nr. 17, un tajā būs apskatāmi deviņi transportlīdzekļi. Zīmola ar dimanta emblēmu vēsturisko robustumu apliecinās tālsatiksmes pārvadājumu, celtniecības, izplatīšanas un rallija kravas automašīnas un animācijas.

Runājot par tālsatiksmes pārvadājumiem, skatītājiem būs iespēja klātienē redzēt Renault Trucks T Maxispace High Edition – īpašu T520 modeļa versiju. Tāpat klātesošajiem būs iespēja iekāpt uz pusēm pārgrieztajā T High kabīnē un novērtēt ergonomiku, pārredzamību un komfortu, ko piedāvā šī kravas automašīna, kas iepriekšējā gada Hannoveres izstādē tika atzīta par starptautisko gada kravas auto.

Celtniecības modeļu klāstu pārstāvēs īpaši Vācijas tirgum paredzētais K480 Skorpion, kā arī MKR Adventure K, kas nupat atgriezies no Dakāras un Zīda ceļa rallija iekarošanas un būs pirmoreiz apskatāms plašākai sabiedrībai. Šī kravas automašīna izpelnīsies īpašu uzmanību, jo, pateicoties diviem braukšanas simulatoriem, ikvienam interesentam būs iespēja sajusties kā pie rallijreida sacīkšu kravas automašīnas stūres.

Renault Trucks stenda apmeklētājiem būs arī iespēja piedalīties kravas automašīnu personalizācijas akcijā „Uzķīlē manu smago!” Svens Punke un Marsels Bārts kopā ar savu komandu no kravas automašīnu tūninga centra, kura Avatar kravas automašīna bija viena no uzvarētājiem pēdējā Nirburgringas kravas automašīnu lielajā balvā, darbosies 300 m2 lielajā telpā, ko īpaši šim nolūkam rezervējis Renault Trucks. Aerogrāfija, detaļu demontāža un uzstādīšana un pat oriģināla kabīnes tapsējuma izveide – Renault Trucks T High izstādes laikā gaida iespaidīgas pārvērtības. Skatītājiem būs iespēja vērot ne tikai tūninga norisi un izmantotos aksesuārus, bet arī novērtēt kravas automašīnas robustumu.

Lai ļautu skatītājiem sekot līdzi stendā notiekošajam un it īpaši tūninga procesam, Renault Trucks piedāvās reportāžas un pārraidīs šovu „Uzķīlē manu smago!” sociālajos tīklos.

Praktiska informācija:

  • Preses konference:

Trešdien, 21. septembrī no pulksten 10.50 līdz 11.15 Renault Trucks stendā

  • Apskatāmie transportlīdzekļi:

- Renault Trucks T520 Maxispace High Edition 4 x 2
- Renault Trucks T460 Sleeper 6 x 2
- Renault Trucks C460 Optitrack 4 x 2
- Renault Trucks K480 Skorpion
8 x 4
- Renault Trucks D Wide 460
4 x 2
- Renault Trucks D kabīne
2,1 m
- Renault Master Euro 6 mikroautobuss L4H2
- Renault Trucks K MKR Adventure

 

Papildu informācija:

Iveta Ozola

Mārketinga koordinatore
Renault Trucks Latvia
Tālr.: +371 6 7317595
Fakss: +371 6 7813201
Mob.: +371 20293004
E-pasts: marketing.lv@renault-trucks.com
http://www.renault-trucks.lv/