Jaunumi


 

14.04.2017

GROUPE PIGEON SAŅEM ASTOŅSIMT TŪKSTOŠO RENAULT TRUCKS BURGANBRESAS RŪPNĪCĀ IZGATAVOTO KRAVAS AUTOMAŠĪNU

2017. gada 6. aprīlī svinīgā ceremonijā Renault Trucks rūpnīcā Burganbresā Renault Trucks prezidents Bruno Blins (Bruno Blin) pasniedza atslēgas no C430 8 x 4 kravas automašīnas Tjerī Pižonam (Thierry Pigeon), Groupe Pigeon rīkotājdirektoram. Šī konkrētā kravas automašīna bija astoņsimttūkstošais Renault Trucks modelis, kas noripojis no Burganbresas rūpnīcas konveijera, kas darbojas kopš 1964. gada.

Ceturtdien, 2017. gada 6. aprīlī, Renault Trucks prezidents Bruno Blins pasniedza Groupe Pigeon prezidentam Tjerī Pižonam atslēgas no astoņsimttūkstošās Renault Trucks Burganbresas rūpnīcā izgatavotās kravas automašīnas.

Šis eksemplārs ir C430 8 x 4 modelis ar cementa maisītāju un papildinās Pigeon 500 kravas automašīnu autoparku. „Groupe Pigeon jau pieder vairāki Renault Trucks transportlīdzekļi. Mēs zinām, ka varam paļauties uz to kvalitāti, uzticamību un izturību gadu no gada,” saka Groupe Pigeon prezidents Tjerī Pižons. „Mēs esam ļoti apmierināti ar jauno Renault Trucks modeļu degvielas ekonomiju, komfortu un ekspluatācijas ērtumu. Šīs kravas automašīnas piedāvā mūsu autovadītājiem vislabāko iespējamo darba vidi.”

Ceremonijas laikā Bruno Blins teica: „Burganbresa ir unikāla vieta. Kopš 1964. gada šeit tiek ražotas kravas automašīnas, kas atbilst visstingrākajām profesionāļu prasībām, piemēram, Groupe Pigeon. Mūsu prasme piedāvāt tieši to, ko pieprasa tirgus, ir balstīta uz ciešu sadarbību ar klientiem.” Bruno Blins arī pateicās Renault Trucks izplatītājam Bretaņā Kertrucks, kas sadarbojas ar Groupe Pigeon.

Renault Trucks ražotne Burganbresā tika atklāta 1964. gadā. Tajā strādā 1400 darbinieki, kas katru dienu izgatavo 120 kravas automašīnas tālsatiksmes pārvadājumu, celtniecības un smagās celtniecības segmentam (T, C un K sērijas). Renault Trucks Francijā ir arī trīs citas ražotnes: Lionā, Limožā un Blenvilā pie Ornas.  

Par Groupe Pigeon

Groupe Pigeon ir 1929. gadā dibināts, neatkarīgs ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar zemes izmantošanas plānošanu.  Uzņēmuma dibinātāja mazdēls Tjerī Pižons kļuva par tā vadītāju 2009. gadā. Groupe Pigeon ir filiāles 13 Grandestas reģiona departamentos. Grupu 
veido 55 uzņēmumi ar vairāk nekā 120 pārstāvniecībām un ražošanas vietām. Grupā strādā 2050 darbinieki, kas darbojas sešās nozarēs: karjeru izstrāde, sabiedriskie pakalpojumi, betona ražošana, gatavo konstrukciju ražošana, kaļķa ieguve un būvmateriālu tirdzniecība.

 

Papildu informācija:

Iveta Ozola
Mārketinga koordinatore
Renault Trucks Latvia
Tālr.: +371 6 7317595
Fakss: +371 6 7813201
Mob.: +371 20293004
E-pasts: marketing.lv@renault-trucks.com
http://www.renault-trucks.lv/


Papildu informācija: www.renault-trucks.com/presse
Severīna Molāra (Séveryne Molard) – Tālr. +33 (0)4 81 93 09 52 – severyne.molard@renault-trucks.com