Jaunumi


 

11.08.2017

5 IEMESLI RENAULT T-HIGH 480 IEGĀDEI

Renault Trucks piedāvā kravas automobiļu lietotājiem rīkus, kas ir ne tikai piemēroti attiecīgajam uzdevumam, bet arī produktīvi un ekonomiski ekspluatācijā. Tādā veidā Renault Trucks palīdz sniegt savu ieguldījumu uzņēmuma attīstībā.

Balstoties uz vairāk nekā gadsimtu senām zināšanām par kravas automašīnām, Renault Trucks apgādā transporta nozares uzņēmumus ar plašu pakalpojumu un transportlīdzekļu klāstu, kas pielāgots lokālam un reģionālam transportam, celtniecībai un citām transporta uzņēmumu vajadzībām. Renault Trucks transportlīdzekļi ir izturīgi un uzticami, ar nelielu degvielas patēriņu, kas ļauj tiem nodrošināt lielāku produktivitāti, kontrolējot ekspluatācijas izmaksas. Renault Trucks izplata un apkalpo savus kravas auto, izmantojot servisa centru tīklu, kas sastāv no vairāk nekā 1500 servisa vietām Eiropā. Renault Trucks ir daļa no Volvo Group, kuras ietvaros tiek piedāvāti arī visaptveroši finansu un klientu apkalpošanas risinājumi.

Šobrīd Renault Trucks ir sagatvojis īpašu pārdošanas piedāvājumu “5 iemesli Renault T-High 480 iegādei”

Automašīnas RENAULT T-HIGH 480 4X2 specifikācija

OPTIVISION KRUĪZA KONTROLE

KOMFORTA APRĪKOJUMS353 KW (480 Zs)Vairāk informācijas par Renault Trucks speciālo piedāvājumu “5 iemesli Renault iegādei”skatītPar papildus aprīkojumu jautāt Renault Trucks Latvija pārstāvjiem pa telefonu 6781 3200. Piedāvājumā ietverto automašīnu skaits ir ierobežots. Piedāvājums spēkā līdz 2017. gada 30. decembrim.