Jaunumi


13.06.2014

Čempioni!

Mēs esam čempioni

RENAULT TRUCKS-MKR TECHNOLOGY UZVAR
EIROPAS KRAVAS AUTOMOBIĻU SACĪKŠU ČEMPIONĀTĀ

Pagājušajā nedēļas nogalē Renault Trucks - MKR Technology noslēdza Eiropas kravas automobiļu sacensību čempionātu uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena ar Eiropas čempionu titulu! Haramas lielā balva (Spānijā) bija izcils sezonas noslēgums, Renault braucējiem divas reizes kāpjot uz pirmā un otrā pakāpiena un vienu reizi iegūstot trešo vietu. Komanda kļuva par uzvarētāju komandu ieskaitē 27 punktus priekšā tuvākajiem sekotājiem. Šo pirmo Renault Trucks izcīnīto čempiona titulu ieguva komanda, kas pastāv mazāk par gadu. Tas ir notikums, kas apliecina autovadītāju, inženieru un mehāniķu smago darbu un sezonas gaitā veiktos kravas automobiļa uzlabojumus. Individuālajā vērtējumā Markuss Bosigers ieņēma otro vietu un Markuss Estreihs - ceturto.

Nepilnu gadu pēc paziņošanas par Renault Trucks komandas piedalīšanos čempionātā MKR Technology slavenā Mario Kresa vadībā ir sasniegusi mērķi un komanda kļūst par Eiropas čempioniem komandu ieskaitē. Šādas godalgas netiek iegūtas nejauši, saka Renault Trucks SAS izpilddirektors Stefano Hmiļevskis. Šī komanda apvieno vislabāko disciplīnu gan cilvēku, gan tehnoloģijas ziņā. Ar cilvēkiem es, protams, domāju slaveno komandas vadītāju Mario Kresu, abus braucējus Markusu Bosigeru un Markusu Estreihu, kā arī visus, kuri strādāja, lai sasniegu šo panākumu, piemēram, Renault Trucks dzinēju inženieru un mehāniķu komandu. Runājot par tehnoloģiju, mēs nebūtu guvuši tādus panākumus, ja nebūtu kombinējuši Renault Trucks dzinēju tehnoloģiju un DXi13 Racing ar šasiju un MKR Technology pieredzi, viņš piebilst.

Eiropas kravas automobiļu sacensību čempionāta pēdējā posmā Haramā, Spānijā, 2. un 3. oktobrī galvenās zvaigznes bija abi Renault Trucks automobiļi. Markuss Estreihs no Vācijas un Markuss Bomsigers no Šveices kopā ieguva 43 punktus no 60 iespējamajiem un kļuva par rezultatīvākajiem braucējiem šajā nedēļas nogalē. Diemžēl ar to nepietika, lai stātos uz pjedestāla augstākā pakāpiena individuālajā vērtējumā. Ar 335 punktiem Markuss Bomsigers saglabāja 2. vietu, bet Markuss Estreihs palika par mata tiesu aiz pjedestāla ceturtajā vietā ar 293 punktiem.

Ir vērts arī piezīmēt, ka komanda guva daudzas uzvaras un goda pjedestālus kopš Mostas lielās balvas (Čehijā) augustā. Renault Trucks ir ļoti priecīgi par šo uzvaru.

Vēl viens sasniegums bija tas, ka abi Markusi divas reizes ieņēma abas pirmās vietas - pirmajos braucienos sestdien un svētdien. Bomsigers finišēja pirmais sestdien, bet Estreihs atkārtoja šo panākumu svētdien. Otrajā braucienā sestdien Estreihs finišēja trešais, bet Bosigers - ceturtais. Ceturtajā braucienā abi Markusi pamatīgi atpalika no uzvarētājiem, jo tika izstumti no trases.

Renault Trucks kārtējo reizi pierādīja savu uzticību šai autosporta disciplīnai. Visos četros braucienos par drošības automobili kalpoja Magnum Route 66, kas izpelnījās arī skatītāju uzmanību. Bija arī Renault Trucks stends ar fotosesiju un abu braucēju autogrāfiem. Pirmo reizi stendā bija nopērkami jaunie Truck Racing sērijas produkti. Kā var noprast no nosaukuma, šī sērija ir galvenokārt paredzēta kravas automobiļu sacensību līdzjutējiem un izmanto Premium Racing krāsu motīvu.

Abās sacensību dienās vairāk nekā 250 klienti izmantoja ielūgumus, ko bija sagādājis Renault Trucks meitasuzņēmums Pireneju pussalā, kas apkalpo Portugāli un Spāniju. Divas nedēļas pēc Lemānas viņiem bija iespēja iepazīties ar nākotnes prototipu - Renault Premium Truck Racing ierobežoto sēriju, kas tiks izlaista 2011. gadā. Bija apskatāms arī otrs kravas automobilis, kas izpelnījās uzmanību nedēļas nogales gaitā - Magnum Route 66 ierobežotā sērija, kas drīzumā tiks piedāvāta Spānijā un Portugālē.