Jaunumi


 

13.06.2014

Preču pārvadājumi pilsētā

Preču pārvadājumi pilsētā

Renault Trucks Briselē iepazīstina ar savu vīziju un prezentē konceptautomobiļus

Leifs Johansons, Volvo Group prezidents, un Matiass Ruete, Transporta un enerģētikas ģenerāldirektorāta ģenerāldirektors, atklāja 2. Eiropas transporta forumu. Konferences ietvaros 16. septembrī Briselē Stefano Hmiļevskis un Ēriks Poitons izvirzīja konkrētus piedāvājumus efektīvu un videi draudzīgu preču pārvadājumu risinājumu nodrošināšanai pilsētās.

Viņi prezentēja Renault Trucks auditorijai un stāstīja par ieteicamajiem īstermiņa transporta risinājumiem. Šā transporta plāna pamatā ir preču transporta grupēšana pilsētvidē un pieejamo enerģijas avotu un tehnoloģiju apvienošana.

Vienlaikus ar to pirmo reizi tika demonstrēti divi eksperimentāli transportlīdzekļi: Optifuel Solutions Concept Generation 2010 - Premium vilcēja un piekabes sastāvs ar jaunu aerodinamisko dizainu, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu par vairāk nekā 10%, un ar elektrību darbināmu Maxity konceptuālu transportlīdzekli.

Šīs inovācijas papildināja trīs demonstrācijas transportlīdzekļi: Premium Hybrys-Tech, kas drīzumā Lionā uzsāks izmēģinājumus ekspluatācijas apstākļos, Premium CVIS/Safespot ar komunikācijas risinājumiem, kas ļauj transportlīdzekļiem sazināties savā starpā un ar apkārtējo infrastruktūru, un Midlum FIDEUS. Bija apskatāms arī Premium Distribution 280.26 GNV 6x2/4, lai atgādinātu, ka Renault Trucks jau piedāvā transportlīdzekļus, kas darbināmi ne tikai ar dīzeļdegvielu.