Jaunumi


 

13.06.2014

Jaunais Renault Master: Renault Trucks vieglais komerctransports ar komplektā iekļautiem pakalpojumiem

Jaunais Renault Master: Renault Trucks vieglais komerctransports
ar komplektā iekļautiem pakalpojumiem

Nouveau

2010. gada aprīlī Renault Trucks piegādes transportlīdzekļu klāstu papildinās jaunākais Renault Master. Piedāvājumā ir jauns dizains, jauna kabīne un jauni dzinēji, kā arī jauni aizmugures piedziņas modeļi.

2010. gadā Renault Trucks piedāvās šādas versijas: kravas furgonu, šasiju ar kabīni, šasiju ar dubulto kabīni, šasiju ar aptecētāju, platformu ar kabīni, platformu ar aptecētāju. Jaunie modeļi būs pieejami priekšpiedziņas vai aizmugures piedziņas versijās un ar parastajiem vai dubultajiem riteņiem aizmugurē.

Renault Trucks uzskata, ka vieglais komerctransports ir gan darbarīks, gan darbavieta, uz ko lietotāji paļaujas ikdienā, un tāpēc piedāvā šiem profesionāļiem Renault Master ar „komplektā iekļautiem pakalpojumiem”: īpaši paredzētiem pārdošanas un servisa punktiem Fast & Pro mikroautobusu pārdošanas un servisa centros, Start & Drive remonta un apkopes līgumiem un Expandys garantijas pagarināšanas līgumiem. Rezultāts - par Jūsu vieglo komerctransportu rūpējas eksperti, kas sniedz efektīvus risinājumus Jūsu darbam.

Renault Trucks jaunie Renault Master modeļi ir veidoti ar mērķi atvieglot profesionāļu ikdienas darbu un nodrošināt atbilstību viņu efektivitātes, degvielas patēriņa un komforta prasībām.

Ar pilno masu no 2,8 t līdz 4,5 t, kravas furgona, šasijas ar kabīni, šasijas ar dubulto kabīni, šasijas ar aptecētāju, platformas ar kabīni, platformas ar aptecētāju versijām, priekšējo vai aizmugures piedziņu un vienkāršiem vai dubultiem riteņiem, līdz 17 m3 ietilpībai un 2254 kg kravnesību kravas furgona versijā un 2495 šasijas ar kabīni versijā jaunais Renault Master ir gatavs jebkādu kravu pārvadāšanai. Tas viss ir iespējams ar degvielas patēriņu, kas nepārsniedz 8 litrus uz 100 km.1

Īpaša uzmanība ir pievērsta autovadītāja komfortam un braukšanas īpašībām - jaunās kabīnes interjers atgādina lielu vieglo automobili. Vieglajam automobilim līdzīga pozīcija pie stūres, integrēta Tom-Tom