INFORMĀCIJA PRESEI


  • Fotoattēlu lejupielāde
    • t-high-renault-sport-racing_02
    • t-high-renault-sport-racing_03
 

17.07.2018

T HIGH RENAULT SPORT RACING – JAUNA, IEROBEŽOTA APJOMA RENAULT TRUCKS TRANSPORTLĪDZEKĻU SĒRIJA

Renault Trucks un Renault Sport Racing ir apvienojuši savas iespējas, lai radītu T High Renault Sport Racing. Šī īpašā sērija F1 Renault Sport Racing komandas raksturīgajā dzeltenajā Sirius krāsā būs pieejama 100 eksemplāros.

Renault Trucks un Renault Sport Racing ir apvienojuši spēkus un radījuši T High Renault Sport Racing – tālsatiksmes pārvadājumiem paredzēta modeļa versiju, kas tiks izlaista ierobežotā skaitā. Šis transportlīdzeklis tiek ražots Burganbresas (Bourg-en-Bresse) rūpnīcā un, tāpat kā visas pārējās Renault Trucks kravas automašīnas, lepojas ar garantijas zīmi „Ražots Francijā”.

Šī ierobežotā sērija ar elegantu, sportisku izskatu, dzelteno Sirius krāsu, kas pazīstama kā Renault Sport Racing Formula One tradicionālā krāsa, dzeltenām un melnām rūtīm atspoguļo Renault Sport modeļu vizuālo identitāti.

Ar dzelteno krāsu kontrastē dažādas faktūras un melnās krāsas toņi: T High Renault Sport Racing sānu spoguļiem, kā arī romba emblēmai un radiatora režģim ir spīdīgi melns krāsojums. Transportlīdzekļa sportisko dizainu izceļ dzelteno un melno rūšu elementi uz sānu deflektoriem. Visbeidzot, katram šīs ierobežotās sērijas eksemplāram ir melna kārtas numura plāksnīte.

Pārveidots ir arī salons: tajā ir visaugstākā līmeņa aprīkojums un virsbūvei pieskaņoti dzelteni un melni toņi. Recaro® sēdekļiem un stūrei ir melnas ādas apdare ar dzeltenām šuvēm. Dzeltenas šuves ir arī guļvietai un grīdas paklājiņam, bet panorāmas panelī atrodas oglekļa šķiedras apdare un dzelteni ventilācijas atveru ietvari. Noslēdzot sportisko tēlu, drošības jostai ir dzeltena uzmava.

T High Renault Sport Racing apvieno komfortu kabīnē, patīkamu braukšanu un veiktspēju. Tam ir pilnīgi līdzena grīda, bet piedziņu nodrošina 13 l 520 ZS dzinējs un Optidriver automatizētā pārnesumkārba.