INFORMĀCIJA PRESEI


 

27.07.2018

ROADPAD - RENAULT TRUCKS JAUNĀ AUDIO, NAVIGĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMA

Renault Trucks T, C un K sērijas kravas automašīnas tagad tiek aprīkoti ar jaunu audio, navigācijas un izklaides sistēmu Roadpad
Tā darbojas kā iebūvēts asistents un ļauj autovadītājiem klausīties mūziku, lietot mobilo tālruni brīvroku režīmā, braukt droši un izmantot navigācijas sistēmu.

Renault Trucks T, C un K sērijas modeļi tiek aprīkoti ar otro 7 collu augstas izšķirtspējas ekrānu ar „vilkšanas un nomešanas” funkciju, kurā tagad ir iekļauta arī ražotāja jaunā audio, izklaides un navigācijas sistēma Roadpad. Ar iekļauto smago kravas transportlīdzekļu navigācijas sistēmu, mūzikas straumēšanu, kamerām un brīvroku sistēmu vienā ierīcē Roadpad ir ideāls autovadītāju ceļabiedrs.

Lai atvieglotu autovadītāja darbu, Roadpad piedāvā precīzu GPS sistēmu smagajiem kravas transportlīdzekļiem ar Tom-tom navigācijas atbalstu un plašām funkcijām, piemēram, iespēju skatīt maršrutu divdimensiju vai trīsdimensiju attēlojumā un saņemt reāllaika informāciju par satiksmes apstākļiem.

Roadpad padara ceļā pavadīto laiku daudz patīkamāku un braukšanu drošāku. Tā kā Roadpad sistēma ir izstrādāta ar mērķi pielāgoties autovadītāju dzīvesveidam, tā piedāvā iespēju sapārot divus tālruņus vienlaicīgi. Tas nozīmē, ka autovadītāji var izmantot brīvroku piekļuves priekšrocības, izmantojot gan darba, gan personīgo tālruni. Kontaktu saraksta izmantošanai un izejošajiem zvaniem ir jāiestata prioritārais tālrunis, bet ienākošos zvanus un īsziņas var brīvi saņemt no abiem tālruņiem. Prioritāro tālruni var vienkārši nomainīt ar ērtas izvēlnes palīdzību.

Roadpad arī ļauj autovadītājiem meklēt savu iecienītāko mūziku, nenovēršot skatienu no ceļa, jo sistēma nodrošina piekļuvi Deezer straumēšanas platformai. Var arī klausīties iecienītākās DAB+ (digitālā radio) pārraides, izbaudīt optimālu skaņas kvalitāti. Visbeidzot, Roadpad piedāvā ērtu piekļuvi laika prognožu lietotnēm un Google kartēm.

Rūpējoties par autovadītāju, kravas un pārējo satiksmes dalībnieku drošību, Roadpad nodrošina nevainojamu redzamību visos apstākļos, jo tajā ir paredzēta iespēja pieslēgt četras kameras. Sānu kameras nodrošina optimālu redzamību, savukārt aizmugurējās kameras padara darbu ērtāku, it īpaši pievienojot piekabes.