INFORMĀCIJA PRESEI


 • Fotoattēlu lejupielāde
  • renault-trucks-simulator_01_1
  • renault-trucks-simulator_02_1
  • renault-trucks-simulator_03_1
  • renault-trucks-simulator_04_1
 

12.06.2018

RENAULT TRUCKS SIMULATORA LIETOTNEI PIEVIENOTA JAUNA VIDE ‒ RALLIJREIDS

Pateicoties Renault Trucks Simulator brīvās braukšanas simulatora lietotnei pievienotajai jaunajai videi, tagad ikvienam ir iespēja iepazīt braukšanu rallijreidā pie regulārā Dakāras un Zīda ceļa rallija dalībnieka Renault Trucks K520 stūres.

Renault Trucks Simulator lietotnei ir pievienota jauna rallijreida vide, kas ļauj spēlētājiem iejusties rallija pilota lomā un izmēģināt savus spēkus tuksnesī pie rallijreida Renault Trucks K520 stūres.

Jaunajai videi ir pieci dažādi sarežģītības līmeņi, kas spēlētājiem ir jāpārvar pēc kārtas, izbaudot rallijreida sniegto adrenalīnu, mācoties izbraukt pagriezienus un šķērsot kāpas. Kad pēdējais līmenis ir pārvarēts, spēlētājiem ir iespēja sacensties ar četriem citiem dalībniekiem.

Ir pieejami divi skata režīmi: no ārpuses un no kabīnes, kas sniedz pilnvērtīgu klātbūtnes sajūtu. Spēlētāji var izvēlēties arī vienu no diviem braukšanas režīmiem: izmantojot kursorsviru vai stūrējot ar viedtālruni vai planšeti.

Šī jaunā Renault Trucks Simulator lietotnes versija ir pieejama App Store un Play Store lietotņu veikalos piecās valodās (franču, angļu, vācu, spāņu un itāļu).

Renault Trucks Simulator lietotnē ir pieejamas vēl četras spēles vides:

 • tālsatiksmes pārvadājumi, kurā uzdevums ir panākt vislielāko brauciena ātrumu, vienlaikus patērējot pēc iespējas mazāk degvielas un ievērojot ceļu satiksmes un braukšanas noteikumus;

 • divas būvniecības un smagās būvniecības vides, kurās spēlētājam ir jāpiegādā krava būvobjektā ar Renault Trucks C vai jāpārvietojas pa karjeru ar K modeli, izvairoties no šķēršļiem;

 • izplatīšanas vide, kurā spēlētājam pie Renault Trucks D stūres ir jāpiegādā sūtījumi pilsētā, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus un pielāgojot savu braukšanas stilu satiksmes apstākļiem.

 

Renault Trucks Simulator ļauj spēlētājiem arī dalīties ar saviem rezultātiem un pārbaudīt zināšanas sociālajos tīklos.


Papildu informācija:
Iveta Ozola
Mārketinga un komunikācijas vadītāja
Renault Trucks Latvija
Tālr.: +371 6 7317595
Fakss: +371 6 7813201
Mob.: +371 20293004
E-pasts: marketing.lv@renault-trucks.com

Papildu informācija: www.renault-trucks.com/presse