INFORMĀCIJA PRESEI


 

25.07.2018

RENAULT TRUCKS SAŅEM ECOVADIS ZELTA VĒRTĒJUMU

Renault Trucks ir saņēmis neatkarīgās korporatīvās sociālās atbildības novērtēšanas platformas Ecovadis Zelta vērtējumu par darbību korporatīvās sociālās atbildības jomā. Renault Trucks tagad ir starp 5 procentiem visaugstāk novērtēto uzņēmumu.

Franču autoražotājs Renault Trucks ir saņēmis visaugstākā līmeņa vērtējumu no neatkarīgās institūcijas Ecovadis, kas nodarbojas ar uzņēmumu korporatīvās sociālās atbildības (KSA) novērtēšanu 150 pasaules valstīs. Ecovadis analizē 190 iepirkumu kategorijas un novērtē uzņēmumus pēc 21 indikatora saistībā ar apkārtējo vidi, darbaspēku un cilvēktiesībām, ētiku un ilgtspējīgu izejmateriālu sagādi.

Renault Trucks piedāvāja Ecovadis KSA datus par dažādām aktivitātēm šajās kategorijās, un papildus tam Ecovadis veica visaptverošu ārējo informācijas avotu pārbaudi.

Renault Trucks lielisko rezultātu pamatā ir vairāki faktori, tostarp plānotā elektrisko transportlīdzekļu gammas izlaide, reaģējot uz gaisa kvalitātes un trokšņa problēmām pilsētās, parakstītā daudzveidības harta attiecībā uz personām ar invaliditāti un uzņēmuma apstiprinātie noteikumi cīņai ar korupciju. Renault Trucks ir pievienojies labākajiem uzņēmumiem pasaulē.

Renault Trucks KSA vadītāja Džūlija Markonē (Julie Marconnet) stāsta: „Šis Zelta novērtējums apliecina Renault Trucks apņemšanos īstenot ilgtspējīgu attīstību un ir atzinība par uzņēmuma ilgstošo aktīvo darbību ekonomiskajā, sociālajā un vides aizsardzības jomā. Mūsu klienti zina, ka šis vērtējums patiesi atspoguļo viņu piegādātāja apņemšanos. Tas arī palīdz mums objektīvi novērtēt savu attīstību un tiekties pēc arvien augstāku mērķu sasniegšanas."