INFORMĀCIJA PRESEI


 

02.01.2019

RENAULT TRUCKS RESTAURĒTĀS REZERVES DAĻAS: UZTICAMAS, IZDEVĪGAS UN ILGTSPĒJĪGAS

Renault Trucks eXchange sērija piedāvā klientiem rezerves daļas, kas ir restaurētas un pārbaudītas atbilstīgi visstingrākajām uzticamības, drošības un vides prasībām. Šīm videi draudzīgajām un ekonomiski izdevīgajām rezerves daļām ir divu gadu garantija, un tās ir labs risinājums optimālas transportlīdzekļa veiktspējas uzturēšanai, vienlaicīgi kontrolējot apkopes izmaksas.

„Standarta nomaiņas” procedūras ietvaros nodilušās vai bojātās transportlīdzekļa detaļas tiek aizstātas ar oriģinālajām rezerves daļām ar garantiju, piemēram, dzinēju vai pārnesumkārbu, kuras stāvoklis ir kā jaunai, bet cena par līdz 50 % zemāka.

Izdevīgas augstas kvalitātes rezerves daļas

Pēc restaurācijas ļoti stingri kontrolētā rūpnieciskā procesā rezerves daļām ir līdzīgas ekspluatācijas īpašības kā jaunām detaļām. „Ar eXchange rezerves daļām Renault Trucks var droši garantēt klientiem, ka viņu transportlīdzekļu veiktspēja saglabāsies līdzšinējā līmenī par transportlīdzekļa vērtībai atbilstīgu godīgu cenu neatkarīgi no transportlīdzekļa vecuma,” skaidro Mete Bujukakinci (Mete Büyükakinci), Renault Trucks restaurācijas projekta vadītājs.

Dzinēja un pārnesumkārbas detaļas, bremzes, sajūgi, elektriskās un elektroniskās sistēmas, stūres sistēma, piekare un dzesēšana ‒ visām šīm detaļām ir pieejamas eXchange versijas visiem Renault Trucks modeļiem. Tāpat kā jaunām rezerves daļām, Renault Trucks eXchange klāsta detaļām tiek piešķirta starptautiska divu gadu garantija.

Videi draudzīga ražošana

EXchange detaļas ir ne tikai izdevīgas, bet arī videi draudzīgas, jo eXchange rezerves daļas izgatavošanai tiek patērēti tikai 10 % no enerģijas, kas nepieciešama jaunas detaļas ražošanai.

Dzinēji un pārnesumkārbas, piemēram, tiek restaurētas Limožas (Limoges) rūpnīcā videi draudzīgā rūpnieciskā procesā

  • Lai atbrīvotos no ārējiem netīrumiem, piemēram, dubļiem vai putekļiem, vispirms ar augstspiediena mazgātāju tiek nomazgāta korpusu ārpuse. Pēc tam detaļas tiek iemērktas tīrīšanas līdzeklī, kas likvidē eļļas, smērvielu un ogļūdeņražu paliekas.
  • Visi rūpnieciskajā procesā izmantotie resursi tiek utilizēti, apstrādāti, pārstrādāti un atkārtoti izmantoti procesa ķēdē. Likvidēti tiek tikai gala atkritumi, kas tiek atbilstīgi iznīcināti.
  • Piemērotu ķīmisko produktu, piemēram, ūdenī šķīstošu krāsu un hloru nesaturošu produktu, izvēle apvienojumā ar divu gāzu skruberu izmantošanu vannu gāzveida piesārņojuma apstrādei, samazina atmosfēras izmešus.

Kopumā restaurētas rezerves daļas izgatavošanas ietekme uz apkārtējo vidi ir par līdz pat 60 % mazāka nekā jaunai rezerves daļai.