INFORMĀCIJA PRESEI


  • Fotoattēlu lejupielāde
    • mgr_2893
    • mgr_2921
    • mgr_2926
 

04.07.2017

RENAULT TRUCKS PREZENTĒ ĪPAŠO “T HIGH EDITION - TEAM ALPINE” SĒRIJU

Par godu 2017. gada Lemānas 24 stundu sacensībām Renault Trucks prezentē jauno “T High Edition - Team Alpine” īpašo sēriju. T High ir Renault Trucks tālsatiksmes kravas automašīnu flagmanis, un šī īpašā Team Alpine versija ir aprīkota ar aprīkojuma klāstu, kas atspoguļo franču komandas krāsas. Šo īpašo Team Alpine sēriju, kas būs pieejama 99 eksemplāros, katram no kuriem ir savs kārtas numurs, jau ir iespējams pasūtīt.

Turpinot pirmās T High Edition īpašās sērijas, kas tika prezentēta 2016. gada septembrī Hanoveres IAA izstādē, aizsākto tradīciju, Renault Trucks šogad ierobežotā apjomā izlaiž ekskluzīvu sēriju sadarbībā ar franču autosporta komandu Alpine - 2016. gada LMP2 izturības sacīkšu pasaules čempioniem.

Iedvesmojoties no Renault Trucks un Alpine sacīkšu komandas sadarbības, dizaineri kravas automašīnas dizainā ir iekļāvuši zīmola estētiskos elementus un radījuši īpašu sēriju, kas simbolizē franču eleganci un panākumus. “Mēs ar lepnumu prezentējam šo iespaidīgo ierobežoto sēriju Alpine sacīkšu komandas un zīmola krāsās. Tāpat kā Alpine dizaineri paveica lielisku darbu ar Alpine sērijveida automašīnu, arī Renault Trucks mākslinieciskā komanda ir paveikusi brīnumainu darbu, iemūžinot franču prasmes un eleganci,” saka Filips Sino (Philippe Sinault), Signatech-Alpine komandas dibinātājs.

No ārpuses Renault Trucks T High Edition - Team Alpine izceļas ar eleganti baltu perlamutra krāsu, kam pieskaņota apdare Alpine krāsās. Kabīnes dizainā ir atrodamas elegantas detaļas, leģendāri zilā Alpine krāsa uz atpakaļskata spoguļiem un alumīnija disku uzlikām ar diskrētiem oranžas krāsas akcentiem.

Kabīnes iekšpusē vadītāju gaida tikpat eleganti sportisks dizains ar divu krāsu ādas sēdekļiem un priekšējais panelis ar alumīnija apdari, kas atspoguļo Alpine raksturu. Lai nodrošinātu papildu komfortu vadītājam, T High Edition - Team Alpine ir divi ādas roku balsti un smalki perforēta ādas stūre. No citiem komforta elementiem jāpiemin priekšējais panorāmas panelis, noņemama atzveltne un izvelkama augšējā un apakšējā gulta, kas nodrošina plašāku atpūtas telpu.

T High Edition Team Alpine ir aprīkots ar 13 l Euro VI C pakāpes 520 Zs jaudīgu dzinēju ar Common Rail degvielas iesmidzināšanas sistēmu. Lai nodrošinātu optimālu degvielas ekonomiju, aprīkojumā ietilpst arī degvielas Eco+ komplekts ar Optivision, prediktīvo kruīza kontroles sistēmu ar Renault Trucks GPS. Kravas automašīnai ir arī aerodinamiski risinājumi, piemēram, atverami, fiksēti un sānu deflektori. Lai sniegtu maksimālu drošību vadītājam un pārējiem satiksmes dalībniekiem, šī īpašā sērija ir aprīkota ar Aizsardzības komplektu, kurā ietilpst adaptīvā kruīza kontrole, papildu pagrieziena apgaismošanas lukturi un ksenona priekšējie lukturi.

Par Renault Trucks

Balstoties uz vairāk nekā gadsimtu senām franču zināšanām par kravas automašīnām, Renault Trucks apgādā transporta nozares speciālistus ar plašu pakalpojumu un transportlīdzekļu klāstu (no 2,8 līdz 120 T), kas pielāgots lokālai un reģionālai sadalei, celtniecībai un aktivitātēm lielā attālumā. Renault Trucks transportlīdzekļi ir izturīgi un uzticami, ar nelielu degvielas patēriņu, kas ļauj tiem nodrošināt lielāku produktivitāti, kontrolējot ekspluatācijas izmaksas. Renault Trucks izplata un apkalpo savus kravas auto, izmantojot auto izplatītāju tīklu, kas sastāv no vairāk nekā 1500 servisa vietām. Renault Trucks dizaina izstrāde, salikšana, kā arī vairuma sastāvdaļu ražošana notiek Francijā.

Renault Trucks ir daļa no Volvo Group, kas ir viena no pasaulē vadošajām kravas auto, autobusu, celtniecības aprīkojuma, kā arī jūras un industriālo dzinēju ražotājām. Grupa piedāvā arī visaptverošus finanšu un apkalpošanas risinājumus. Volvo Group, kas nodarbina vairāk nekā 95 000 cilvēku, pieder ražotnes 18 valstīs, un tā pārdod savus produktus vairāk nekā 190 tirgos. 2016. gadā Volvo Group neto apgrozījums sasniedza aptuveni 302 miljardus SEK (31,9 miljardi EUR). Volvo Group ir valsts uzņēmums, kura galvenais birojs atrodas Gēteborgā, Zviedrijā. Volvo akcijas ir pieejamas Stokholmas Nasdaq biržā.

Papildu informācija:

Iveta Ozola
Mārketinga un komunikācijas vadītāja
Renault Trucks Latvija
Tālr.: +371 6 7317595
Fakss: +371 6 7813201
Mob.: +371 20293004
E-pasts: marketing.lv@renault-trucks.com