INFORMĀCIJA PRESEI


 

11.10.2018

RENAULT TRUCKS LAIŽ KLAJĀ RENAULT MASTER Z.E. ‒ ELEKTRISKU TRANSPORTLĪDZEKLI

Renault Master Z.E. jau ir pieejams pie Renault Trucks izplatītājiem. Šī elektriskā kravas automašīna nodrošina piekļuvi pilsētas centram, ieskaitot zonas ar stingriem satiksmes ierobežojumiem, tāpēc ir ideāls risinājums profesionāļiem, kuri strādā pilsētā.

Elektromobilitāte ir Renault Trucks ilgtspējīga pilsētas transporta stratēģijas stūrakmens. Īstenojot šo stratēģiju, franču ražotājs piedāvā pirmo modeli no elektrisko transportlīdzekļu klāsta ‒ Renault Master Z.E.

Renault Master Z.E. ir ideāli piemērots tā dēvētajām „pēdējās jūdzes” piegādēm. Šim elektriskajam transportlīdzeklim ir sešas versijas: četri kravas furgoni un divas platformas ar kabīni, un tas ir paredzēts profesionāļiem darbam pilsētā. Tas nodrošina piekļuvi pilsētas centram, ieskaitot zonas ar stingriem satiksmes ierobežojumiem.

Renault Master Z.E. nobraukuma rezerve reālos ekspluatācijas apstākļos ir 120 km, un to var uzlādēt sešu stundu laikā. Tā kravas ietilpība ir tāda pati kā Renault Master ar dīzeļdzinēju, jo akumulatori ir uzstādīti zem priekšējiem sēdekļiem.

Rūpējoties par vadītāja, kravas un pilsētnieku drošību, Master Z.E. ir aprīkots ar atpakaļskata kameru, atpakaļgaitas radara sistēmu un platleņķa spoguli standarta aprīkojumā. Kravas automašīnai ir arī Z.E. balss brīdinājuma sistēma, kas brīdina gājējus par transportlīdzekļa tuvošanos, kad tas pārvietojas ar ātrumu no 1 līdz 30 km/h.

Renault Master Z.E. ir daļa no Renault Trucks elektrisko transportlīdzekļu klāsta. Šajā jaunajā sērijā ietilpst Renault Trucks D Wide Z.E., Renault Trucks D Z.E. un Renault Master Z.E. Piedāvātā kravnesība ir no 3,1 līdz 26 tonnām, aptverot visas iespējamās vajadzības lietošanai pilsētā.

Renault Master Z.E. Tehniskās specifikācijas

  • Transportlīdzekļa pilna masa: 3,1 t
  • 57 kW elektromotors
  • Maksimālais griezes moments: 225 Nm
  • Maksimālais ātrums: 100 km/h
  • Enerģijas rezerve: 33 kWh litija jonu akumulatori
  • Nobraucamais attālums NEDC ciklā: 200 km
  • Nobraucamais attālums reālos darba apstākļos: līdz 120 km