INFORMĀCIJA PRESEI


 

07.03.2018

RENAULT TRUCKS LAIŽ KLAJĀ OPTIFLEET MOBILO VERSIJU

Renault Trucks izstrādātajai autoparka pārvaldības programmai Optifleet tagad ir pieejama mobilā versija. Tagad informācija par autoparku ir pieejama operatoriem jebkurā vietā reāllaika režīmā.

Renault Trucks piedāvā Optifleet lietotni, kas ir jau pazīstamā autoparka pārvaldības rīka mobilā versija. Tagad pārvadātāji var lietot Optifleet attālināti mobilajā tālrunī vai planšetdatorā un sekot savam autoparkam no jebkuras atrašanās vietas un jebkurā laikā, kas sniedz iespēju operatīvi reaģēt uz jebkādām neparedzētām situācijām.

Optifleet lietotnes vienkāršotā saskarne ļauj autoparka vadītājiem ar vienu klikšķi piekļūt visiem transportlīdzekļiem un ērti sadalīt jaunus uzdevumus (Mans autoparks tagad) vai izsekot un novērtēt individuālos braukšanas ieradumus un to, kā autovadītāji lieto savus transportlīdzekļus (Ecoscore). Ir pieejami trīs moduļi, kas palīdz pārvadātājiem pilnveidot autovadītāju braukšanas stilu, efektīvi pārvaldīt autoparku un kontrolēt darbības izmaksas.

  • Pārbaudes modulis sniedz tehnisko informāciju par transportlīdzekli, kas ir īpaši noderīga degvielas patēriņa un CO2 izmešu mazināšanai. Tas iekļauj Ecoscore funkciju, kas izseko un analizē braukšanas stilu un norāda uz iespējamajiem uzlabojumiem, lai mazinātu degvielas patēriņu.
  • Karšu modulis nodrošina reāllaika transportlīdzekļu ģeolokāciju un analizē maršrutus, lai optimizētu braukšanas laiku un nobraukumu.
  • Braukšanas modulis sniedz informāciju par braukšanas laiku un ļauj operatoriem piekļūt autovadītāju darba kartītēm un tahogrāfa atmiņai no jebkuras atrašanās vietas.

 

Ar šo jauno Optifleet lietotni Renault Trucks turpina attīstīt pārvadātājiem piedāvātos risinājumus, kas ļauj sekot degvielas patēriņam un CO2 izmešu līmenim un samazināt to. Izmantojot reāllaika autoparka pārvaldību, operatori var reaģēt ātrāk un palielināt savu peļņu, kā arī klientu apmierinātību. Praksē Optifleet var sniegt līdz 5000 EUR ietaupījumu gadā katram transportlīdzeklim.

Optifleet lietotni var lejupielādēt AppStore un Google Play. Lietotni var izmantot Optifleet pakalpojuma abonenti.