INFORMĀCIJA PRESEI


25.04.2018

RENAULT TRUCKS KONSOLIDĒ OPTITRACK SISTĒMU

Renault Trucks papildina Optitrack sistēmu ar jaunām funkcijām, kuru uzdevums ir paaugstināt transportlīdzekļu vilktspēju un saglabāt augstu veiktspēju neatkarīgi no reljefa. Klientiem, kuri strādā ārkārtīgi smagos apstākļos, ražotājs piedāvā arī Optitrack+ versiju ar jauniem hidrauliskajiem motoriem.

Renault Trucks 2009. gadā, sadarbojoties ar Poclain Hydraulics, izstrādāja Optitrack. Sistēma ir pieejama C2.5 transportlīdzekļu sērijai un nodrošina īslaicīgu papildu vilktspēju, pateicoties diviem hidrauliskajiem motoriem priekšējo riteņu rumbās. Šī sistēma vajadzības gadījumā piedāvā īslaicīgi pieslēgt pilnpiedziņu bez ierobežojumiem, kas raksturīgi „tradicionālajiem” pilnpiedziņas transportlīdzekļiem, piemēram, attiecībā uz degvielas patēriņu, iekraušanas augstumu, apkopes izmaksām un papildu svaru.

Tagad Renault Trucks papildina Optitrack sistēmu ar jaunām funkcijām.

“Optitrack pilnpiedziņa klientam sniedz iespēju izmantot kravas automašīnu arī sarežģītos ceļa apstākļos. Jaunās sistēmas ieviešana ir solis uz priekšu kravas automašīnu tirgū, jo, neskatoties uz to, ka tiek palielināta transportlīdzekļa vilktspēja, tā ļauj saglabāt tālsatiksmes automašīnām tik svarīgās īpašības - komfortu, pagrieziena rādiusu un degvielas patēriņu. Tādā veidā viens auto var veikt divu auto funkcijas,” stāsta “Renault Trucks” zīmola pārdošanas vadītājs Latvijā Arvis Tauriņš.

Izcila vilktspēja

Sistēmas hidrauliskais spiediens ir paaugstināts no 420 līdz 450 bāriem, nodrošinot griezes momenta pieaugumu pie riteņiem par 7 %. Šī jaunā funkcija palielina vilktspēju un ļauj autovadītājiem tikt galā ar sarežģījumiem, ko rada braukšana ar smagu kravu vai stāvās nogāzēs.

Lai nodrošinātu maksimālu jaudu, sākot braukt sarežģītās situācijās, un pilnīgu kontroli pār transportlīdzekli, Renault Trucks ir pievienojis sistēmai „jaudas palielināšanas” funkciju. Kad autovadītājs to aktivizē, priekšējo riepu spiediens tiek paaugstināts līdz maksimālajam (450 bāri), lai iegūtu maksimālu griezes momentu kustības uzsākšanai.

Augstāks braukšanas komforts un labāka manevrētspēja

Optitrack sistēma atslēdzas, kad braukšanas ātrums sasniedz 50 km/h (40 km/h iepriekšējās versijās) un atkal automātiski, bez vadītāja iejaukšanās ieslēdzas, braucot ar 20 km/h ātrumu.

Papildus tam paškalibrēšanas ierīce nepārtraukti regulē Optitrack sistēmas iestatījumus, lai nodrošinātu ilgu transportlīdzekļa kalpošanu. Ir pievienots arī papildu atpakaļgaitas pārnesums (R2) optimālai manevrētspējai visu veidu reljefā.


Izveicība neatkarīgi no reljefa ar Optitrack+

Ekstremālos apstākļos ekspluatētām kravas automašīnām tagad ir pieejamas uzlabotās Optitrack+ versijas sniegtās priekšrocības. Optitrack+ ir jauni hidrauliskie motori, kas palielina priekšējo riteņu griezes momentu par 30 %.

Šī uzlabotā versija piedāvā iespaidīgu vilktspēju, velkot smagu kravu stāvā nogāzē vai uz mīkstas augsnes. Optitrack+ ir īpaši piemērota rakšanas darbiem vai materiālu pārvadāšanai sarežģītos apstākļos.

Par Renault Trucks

Balstoties uz vairāk nekā gadsimtu senām franču zināšanām par kravas automašīnām, Renault Trucks apgādā transporta nozares speciālistus ar plašu pakalpojumu un transportlīdzekļu klāstu (no 2,8 līdz 120 T), kas pielāgots lokālai un reģionālai sadalei, celtniecībai un aktivitātēm lielā attālumā. Renault Trucks transportlīdzekļi ir izturīgi un uzticami, ar nelielu degvielas patēriņu, kas ļauj tiem nodrošināt lielāku produktivitāti, kontrolējot ekspluatācijas izmaksas. Renault Trucks izplata un apkalpo savus kravas auto, izmantojot auto izplatītāju tīklu, kas sastāv no vairāk nekā 1500 servisa vietām. Renault Trucks dizaina izstrāde, salikšana, kā arī vairuma sastāvdaļu ražošana notiek Francijā.

Renault Trucks ir daļa no Volvo Group, kas ir viena no pasaulē vadošajām kravas auto, autobusu, celtniecības aprīkojuma, kā arī jūras un industriālo dzinēju ražotājām. Grupa piedāvā arī visaptverošus finanšu un apkalpošanas risinājumus. Volvo Group, kas nodarbina vairāk nekā 95 000 cilvēku, pieder ražotnes 18 valstīs, un tā pārdod savus produktus vairāk nekā 190 tirgos. 2016. gadā Volvo Group neto apgrozījums sasniedza aptuveni 302 miljardus SEK (31,9 miljardi EUR). Volvo Group ir valsts uzņēmums, kura galvenais birojs atrodas Gēteborgā, Zviedrijā. Volvo akcijas ir pieejamas Stokholmas Nasdaq biržā.