INFORMĀCIJA PRESEI


 

23.07.2018

RENAULT TRUCKS 2018. GADA IAA IZSTĀDĒ PREZENTĒS Z.E SĒRIJAS TRANSPORTLĪDZEKĻUS

Gaidāmajā IAA izstādē, kas norisināsies Hannoverē no 2018. gada 20. līdz 27. septembrim, Renault Trucks prezentēs jauno pilnībā elektrisko Z.E modeļu sēriju. 1700 m2 lielajā franču autoražotāja stendā būs apskatāmi arī Euro 6 normatīviem atbilstīgi modeļi un jaunākie izpētes un attīstības darba sasniegumi.

Sešdesmit septītajā IAA izstādē, kas norisināsies Hannoverē, Vācijā no 2018. gada 20. līdz 27. septembrim, Renault Trucks demonstrēs septiņus transportlīdzekļus. Tie būs apskatāmi 17. halles 21. stendā.

Uzmanības centrā būs elektriskā mobilitāte, un Renault Trucks Z.E sērijas transportlīdzekļi. Elektromobilitātes pionieris Renault Trucks pavisam nesen paziņoja par otrās paaudzes pilnībā elektrisko transportlīdzekļu laišanu klajā. Šīs kravas automašīnas ir paredzētas lietošanai pilsētā. 2018. gada IAA izstādes apmeklētājiem būs iespēja pirmajiem apskatīt tās klātienē Renault Trucks stendā, kur tiks demonstrēti Master Z.E un D Wide Z.E modeļi ar atkritumu savācēja virsbūvi.

Renault Trucks jau sen uzskata, ka elektromobilitāte ir risinājums gaisa kvalitātes un trokšņa problēmām pilsētās, tomēr attiecībā uz tālsatiksmes autopārvadājumiem franču ražotājs ir pārliecināts, ka dīzeļdzinēji būs noteicošā enerģijas forma vēl daudzus gadus. Tāpēc Renault Trucks turpinās pētījumus ar dīzeļdegvielu darbināmo transportlīdzekļu efektivitātes paaugstināšanas jomā un IAA izstādē plašāk informēs par projektu FALCON (Flexible & Aerodynamic Truck for Low CONsumption elastīga un aerodinamiska kravas automašīna nelielam degvielas patēriņam).

Sacīkšu cienītāji priecāsies Renault Trucks stendā ieraudzīt visjaunāko ierobežotas sērijas kravas automašīnu ‒ T High Renault Sport Racing, kas tiks laista pārdošanā 2018. gada septembrī. Tā būs pieejama tikai 100 eksemplāros, un ar eleganto, sportisko izskatu, dzelteno Sirius krāsu, kas pazīstama kā Renault Sport Racing Formula One tradicionālā krāsa, dzeltenām un melnām rūtīm parādīs Renault Sport modeļu vizuālo identitāti. Visbeidzot, asu izjūtu cienītājiem būs iespēja iejusties rallijreida pilota lomā pie Renault Trucks K stūres divos jaunos braukšanas simulatoros ar virtuālās realitātes ķiverēm un kustīgiem sēdekļiem.

Renault Trucks stendā apskatāmie transportlīdzekļi:

  • D Wide Z.E. 26 t, 6 x 2 kravas automašīna ar elektrodzinēju.
  • Master Z.E. 3,1 t, aprīkots ar elektrodzinēju.
  • D 14, 240 ZS, aprīkots ar 5 l Euro 6 dzinēju, saderīgs ar xTL.
  • T High 520, 4 x 2 vilcējs, Renault Sport Racing ierobežotā sērija, aprīkots ar 13 l Euro 6 dzinēju.
  • T High 520 Maxispace, 4 x 2 vilcējs, aprīkots ar 13 l Euro 6 dzinēju.
  • T 460 ar guļamkabīni, 6 x 2 kravas automašīna ar 11 l Euro 6 dzinēju.
  • C 480 Optitrack+ 4x2, aprīkots ar 13 l Euro 6 dzinēju.

 

Stendā varēs satikt Renault Trucks Financial Services konsultantus, kuri pastāstīs klientiem par personalizētiem finansēšanas un apdrošināšanas risinājumiem.