INFORMĀCIJA PRESEI


 

20.03.2018

DIVU GADU GARANTIJA RENAULT TRUCKS UZSTĀDĪTAJĀM DETAĻĀM

Renault Trucks piedāvā divu gadu garantiju detaļām, kas ir uzstādītas pilnvarotos Renault Trucks servisos. Ar šo divu gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma ražotājs vēlas piedāvāt klientiem drošību un sirdsmieru.

Tagad Renault Trucks piedāvā klientiem divu gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma detaļām, kas ir uzstādītas pilnvarotā Renault Trucks servisā. Šī garantija ir spēkā Renault Trucks oriģinālajām rezerves daļām, Renault Truck eXchange rezerves daļām (atbilstoši ļoti stingrām rūpnieciskajām prasībām atjaunotām detaļām) un visiem Renault Trucks piederumiem. Tā darbojas visās valstīs un visos pilnvarotajos Renault Trucks servisos.

“Divu gadu garantija klientam pienākas tajos gadījumos, kad ir iegādātas oriģinālās rezerves daļas kādā no četriem Latvijas servisa centriem – Rīgā, Daugavpilī, Ventspilī un Valmierā – un šīs detaļas tiek uzmontētas pēc starptautiskām prasībām un tehnoloģijām. Mēs uzņemamies atbildību klienta priekšā, sniedzot divu gadu garantiju šai rezerves daļai visā Eiropā. Respektīvi, ja klienta kravas automašīnai kaut kas ir atgadījies pēc nedēļas vai pusotra gada (piemēram – Vācijā) un ekspertīzes rezultātā ir ticis konstatēts fakts, ka pie vainas ir bijusi konkrētā detaļa, tad uz šīs detaļas remontu attiecas garantija,” stāsta Renault Trucks pārstāvis Juris Marhilevičs.

Šīs garantijas ietvaros Renault Trucks serviss nomainīs bojātās detaļas bez maksas. Tā iekļauj gan darba izmaksas, gan izmaksas par palīdzību avārijas gadījumā, kā arī izmaksas saistībā ar citu komponentu netiešiem bojājumiem.

Renault Trucks oriģinālās un eXchange rezerves daļas nodrošina vislabāko transportlīdzekļa darbību un ļauj precīzi kontrolēt uzturēšanas izmaksas. Tās ir izstrādātas un sertificētas atbilstoši specifikācijai, ievērojot visstingrākos uzticamības, drošības un vides standartus.