INFORMĀCIJA PRESEI


 

18.12.2018

2019. GADA RENAULT TRUCKS D – DEGVIELAS IETAUPĪJUMS LĪDZ 7 %

Renault Trucks piedāvā 2019. gada preču piegādes modeļus Renault Trucks D un D Wide. Transportlīdzekļu jaunajām versijām ir uzlabota aerodinamika un autovadītāja komforta līmenis, kā arī uzstādīti jauni Euro 6 Step D dzinēji. Šis jaunais aprīkojums apvienojumā ar uzlabotajiem dzinējiem ļauj panākt līdz 7 % degvielas ietaupījumu, salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes modeļiem.

Euro 6 Step D dzinēji

DTI 5, DTI 8 un DTI 11 dzinēji jau atbilst Euro 6 Step D prasībām, kas stāsies spēkā 2019. gada 1. septembrī. Renault Trucks D un D Wide dzinēji ir uzlaboti un tagad ir aprīkoti ar jaunas paaudzes cieto daļiņu filtru.

Lai optimizētu degvielas patēriņu, DTI 5 un DTI 8 dzinējiem ir jauna dzinēja vadības programmatūra. Pilnveidots arī visu palīgierīču klāsts, un Renault Trucks D un D Wide ir aprīkoti ar jaunu eļļas dzesēšanas sistēmu un zemas plūsmas ūdens sūkni.

Optimizēta aerodinamika

Renault Trucks nesen veiktais darbs ar eksperimentālo Urban Lab 2 transportlīdzekli ir pierādījis, ka aerodinamikas optimizācija ir viens no galvenajiem paņēmieniem, ar ko var samazināt gan degvielas patēriņu, gan CO2 izmešus piegādes transportlīdzekļiem, it īpaši, ja tie tiek ekspluatēti piepilsētas vidē.

Lai uzlabotu gaisa plūsmu un tādējādi būtiski samazinātu degvielas patēriņu, ir optimizēta Renault Trucks D un D Wide aerodinamika. 2019. gada modeļi ir aprīkoti ar jauniem sānu deflektoriem, kā arī jaunu jumta deflektoru, ko, pateicoties 12 regulējamām pozīcijām, var pielāgot dažādu veidu virsbūvēm.

Drošība un braukšanas komforts

Lai uzlabotu drošību un braukšanas komfortu, Renault Trucks D un D Wide ir aprīkoti ar jaunām vadītāja palīdzības sistēmām. Adaptīvā kruīza kontrole (ACC) automātiski saglabā minimālu distanci līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim, nodrošinot vienmērīgāku braukšanu intensīvā satiksmē un mazinot autovadītāja nogurumu. Neatņemama funkcija ir arī regulējamais ātruma ierobežotājs (ASL). Abu sistēmu vadības slēdži ir novietoti autovadītājam ērti aizsniedzamā vietā, rūpējoties par drošāku un efektīvāku braukšanu.

Šie uzlabojumi apvienojumā ar jauno aprīkojumu ļauj klientiem panākt degvielas patēriņa samazinājumu par līdz pat 7 %, salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes modeļiem.

2019. gada Renault Trucks D un D Wide jau ir pieejami pasūtīšanai. Tie ir saderīgi ar biodīzeļdegvielu (līdz 100 %), turklāt ir pieejama arī ar saspiestu dabas gāzi darbināma versija.