ATKLĀJIET SAVU EKO AUTOVADĪTĀJA INSTINKTU!

Optifuel Challenge sacensības, kas pirmoreiz notika 2012. gadā un ir veltītas ekoloģiskai braukšanai, pauž Renault Trucks apņemšanos atbalstīt vadītājus degvielas ekonomijas ziņā, kā arī pilnveidot savu transportlīdzekļu/vadītāju/pakalpojumu globālo pieeju, tādējādi ilgtspējīgi samazinot degvielas patēriņu jau no pirmā stūres rata pagrieziena. Pēdējā pasākumā piedalījās 3000 autovadītāju, pārstāvot 2300 pilsētas 29 dažādās valstīs.

 

KĀ ES VARU PIEDALĪTIES?

 

Renault Trucks T vai T High transportlīdzekļu vadītāji var piedalīties kvalifikācijas pārbaudēs, izmantojot Ecoscore, kas ir viena no funkcijām Optifleet, Renault Trucks autoparka vadības programmatūras paketē. Jūsu iespējas tiks novērtētas, pamatojoties uz jūsu rezultātiem. Ecoscore rīku var izmantot, lai braukšanas efektivitāti un pareizu kravas automašīnas izmantošanu novērtētu neatkarīgi, lietojot algoritmu, kas izstrādāts, balstoties uz vairāk nekā divdesmit gadu ilgu ražošanas pieredzi ekonomiskās braukšanas nozarē. Sistēma mēra braukšanas efektivitāti saskaņā ar trim galvenajiem kritērijiem:

  • prognozēšanu (transportlīdzekļa inerces un bremžu pedāļa lietošana);
  • pareizu transportlīdzekļa izmantošanu (ekonomijas zonā pavadītais laiks);
  • laiku, kad dzinējs strādājis tukšgaitā.

 

Starptautiskā fināla uzvarētājs dosies mājās ar 2019. gada Renault Trucks T High kravas automašīnu.

 

Autovadītājam uz pjedestāla augstākā pakāpiena tiks piešķirta privilēģija pārstāvēt savu valsti starptautiskajā finālā, kas norisināsies 2019. gada oktobrī. Titula ieguvējs dosies mājās ar 2019. gada Renault Trucks T High modeli.

 

2019. gada Renault Trucks T High degvielas patēriņš ir samazināts par 3 %, salīdzinot ar iepriekšējo automašīnu paaudzi. Saistībā ar Optifuel sacensībām tas demonstrē Francijas ražotāja galveno fokusu: nepārtrauktu transportlīdzekļu energoefektivitātes uzlabošanu.

 

 

PAR OPTIFUEL SOLUTIONS

 

Optifleet: Ietaupiet līdz pat 5000 € par transportlīdzekli gadā

Dažādie moduļi ļauj autoparka vadītājiem koordinēt savu darbību reālā laikā un kontrolēt galvenos izmaksu posteņus. Viņi var uzraudzīt savu transportlīdzekļu degvielas patēriņu (Check), noteikt sava autoparka ģeolokāciju (Map) un pārraudzīt braukšanas stundas reālā laikā, kā arī attālināti lejupielādēt tahogrāfa un vadītāju karšu datus (Drive). Francijā kopš 2017. gada jūnija 100 % Renault Trucks T, C (2,5 m) un K modeļu ir standartā aprīkoti ar Optifleet autoparka vadības paneļa risinājumu. Optifleet  Check un Map risinājumi, noslēdzot klienta līgumu, ir aktivizēti visos nesen iegādātajos transportlīdzekļos uz četriem gadiem.

Optifuel Programme: Degvielas ietaupījums līdz 15 %

Optifuel Programme ir globāls risinājums, kas izstrādāts, lai samazinātu jūsu uzņēmuma degvielas izmaksas. Apvienojot Optifuel Training un Optifuel Infomax, šī programma ir paredzēta autovadītāju instruktoriem un autoparku vadītājiem, kuri pēc tam var apmācīt savus autovadītājus.

 

Optifuel Handover: Optimāls transportlīdzekļa lietojums jau no pirmā kilometra

Transportlīdzekļu nodošanas programma optimālam lietojumam jau no pirmā kilometra.

 

Optifuel Training: Apmācība racionāli vadīt automašīnu

Optifuel Training ir apmācību modulis vadītājiem, kas māca racionāli vadīt automašīnu un saudzēt piedziņas sistēmu.

 

Optifuel Infomax: Uzraugiet degvielas patēriņu un analizējiet savus braukšanas režīmus

Optifuel Infomax ir programmatūras pakete, kas sniedz detalizētu informāciju par braukšanu un izdara degvielas patēriņa analīzi.

 


Papildu informācija ir pieejama Optifuel Solutions mājaslapā.